LETA

Rīgas “Dinamo” sāk tirgot nākamās sezonas abonementus 0

Pievieno LA.LV

No pirmdienas, 3. jūnija iespējams iegādāties sezonas abonementus uz hokeja kluba Rīgas “Dinamo” mājas spēlēm 2013./14. gada KHL čempionātā.

Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Lietuvā strauji izplatās nelāga slimība: pats biedējošākais – nav zināms, kā saslimušie inficējās
Kokteilis
Tikai šīs trīs zodiaka zīmes ir apveltītas ar īpašu “sesto maņu” – lūk, kuras tās ir 1
Lasīt citas ziņas

Lētākais abonements tāpat kā iepriekš maksā 99 latus. 

Kopā pieejami deviņi dažādi sezonas abonementu veidi – Platīns 1+1, Platīns, Zelts+, Zelts, Sudrabs+, Sudrabs A, Sudrabs B, Sudrabs C, Bronza, kurus iegādājoties, tā īpašnieks iegūs iespēju apmeklēt visas “Dinamo” regulārās sezonas mājas spēles Arēnā Rīga un iegādāties biļetes uz play-off spēlēm tajā pašā vietā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Atkarībā no abonementa veida, tā īpašnieks ietaupa vidēji no 15% līdz pat 36%, kā arī iegūst vēl citas priekšrocības visas sezonas garumā. Arī šogad iespējams abonementu iegādāties, maksājot pa daļām, līdz septembra mēnesim.

Savukārt visi iepriekšējās sezonas abonementu īpašnieki, uzrādot iepriekšējā gada abonementu, no 3. jūnija līdz 1. jūlijam var iegādāties jauno abonementu tajā pašā sēdvietā ar 10% atlaidi, dodoties uz SIA BIĻEŠU SERVISS kasēm Rīgas Kongresu namā vai Dailes teātrī.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.