Foto-LETA

Rīgas kanālā iekrīt vīrietis 0

Rīgas kanālā piektdien, 13.novembrī, iekritis kāds 51 gadu vecs vīrietis, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Kokteilis
2026. gada upuri: šīs zodiaka zīmes saņems skarbu mācību no likteņa
Eiropa ir brīdināta! Krievijas “Pastardienas radio” pārraida 15 šifrētus ziņojumus; pieminēta arī Latvija 90
Apstiprināts galējais prāmja “Estonia” katastrofas cēlonis. Tas ir negaidīts 24
Lasīt citas ziņas

Vīrieti no kanāla izvilkuši garāmgājēji un nodevuši mediķu pārziņā. Cietušais nogādāts slimnīcā, kur viņam konstatēta ķermeņa atdzišana.

Latgalē kādu 52 gadus vecu vīrieti kaimiņš atradis mājā guļam uz grīdas un izsaucis mediķus. NMPD ārsti vīrieti vidēji smagā stāvoklī ar ķermeņa atdzišanu nogādājuši slimnīcā. Vīrietim bijušas arī citas nopietnas saslimšanas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Zemgalē 55 gadus vecs vīrietis vakar atrasts guļam zālē bez virsdrēbēm. Iespējams, viņš bija lietojis arī alkoholu. Mediķi viņam konstatējuši ķermeņa atdzišanu, kā arī, iespējams, citas veselības problēmas.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD reaģēja uz 1134 izsaukumu, no kuriem 197 saistīti ar traumām.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.