Rīgas mērs: Šovasar apmēram 40 ielās veiksim ceļa seguma nomaiņu 35 miljonu eiro apmērā 22

Pievieno LA.LV

Lelde Veinberga, TV24

Pēc ziemas perioda bedru remonts un ielu seguma atjaunošana Rīgā notiks vairākās kārtās, sākot ar satiksmei bīstamākajiem ceļa posmiem, TV24 raidījumā “Ziņu TOP. Rīga runā” informē Rīgas mērs Vilnis Ķirsis (Jaunā Vienotība).
Vispirms Rīgas ielās remontdarbi tiks veikti posmos, kur izveidojušās visbīstamākās bedres. Tās ar pagaidu risinājumiem aizpildītas jau ziemā. Kā norāda Rīgas mērs, bedru lāpīšana notiek visu cauru vasaru.

Kokteilis
Esi vērīgs! Rīt, 18. aprīlī, četri zodiaka zīmju pārstāvji saņems īpašas zīmes no Visuma
VIDEO. “Tas ir pilnīgā d*rsā!” Tulks pēc Zelenska preses konferences aizmirst izslēgt mikrofonu
Kokteilis
Tās prot turēt mēli aiz zobiem – šīm trim zodiaka zīmēm var uzticēt pat visintīmākos noslēpumus
Lasīt citas ziņas

“Mēs esam šovasar iecerējuši 35 miljonu eiro apjomā nevis lāpīt bedrītes, bet tur, kur ceļa segumu vairs nav vērts labot, jo ir bedrīte virs bedrītes, to pilnībā noņemt un uzklāt jaunu,” saka V. Ķirsis. Kā vienas no Rīgas ielām, kur iecerēts mainīt ceļa segumu būs Biķernieku iela, Jaunciema gatve, K. Ulmaņa gatve un citas, kopā ap 40 ielām.
Uzzini aktuālo galvaspilsētā un iztaujā Rīgas domes pārstāvjus katru ceturtdienu plkst. 16:30 TV24 raidījumā “Ziņu TOP. Rīgā runā”!

Šodien, 28. martā, raidījumā viesosies Rīgas domes deputāts, Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Runāsim pat atkritumu šķirošanu, apzaļumošanas projektiem vasarā, pašvaldības dzīvokļu pieejamību un citām aktualitātēm. Tiešraides laikā uzdod savu jautājumu, zvanot uz studiju pa tālruni 67630301 vai rakstiski WhatsApp lietotnē – 20019275.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.