Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Zane Bitere/LETA

Rīgas restorānā paēd par 120 eiro un aizbēg: tiesa paziņo gardēdim sodu 1

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa piemērojusi divu mēnešu cietumsodu vīrietim, kurš pēc pavakariņošanas steiku restorānā aizbēdzis un nav samaksājis 121 eiro rēķinu, liecina publiski pieejamais tiesu spriedums.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Tās būs ļoti patīkamas ziņas! Ja esi viens no šiem zodiaka zīmes pārstāvjiem – gatavojies pārsteigumam
Kokteilis
“Emocionāla vardarbība ne tikai attiecībā uz Ingaru, bet arī uz klausītājiem…” Aktrise Vita Balčunaite pauž skarbu viedokli saistībā ar “Prāta Vētru” 1
Krievijas šobrīd pastiprinātie triecieni pa Krimu var mainīt kara gaitu. Tie var nākt pa sliktu pašai Krievijai
Lasīt citas ziņas

Vīrietis apsūdzēts par krāpšanu nelielā apmērā. Pagājušā gada 15.decembra vakarā viņš ieradies vienā no Vecrīgas restorāniem, kas specializējies steiku gatavošanā.

Zinot, ka viņa rīcībā nav nauda, notiesātais “mantkārīgā nolūkā pasūtīja ēdienus un dzērienus 121 eiro vērtībā”, rakstīts apsūdzībā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc pasūtījuma saņemšanas un apēšanas vīrietis par pakalpojumu nav samaksājis un devies prom no restorāna.

Policija vīrieti aizturēja šogad un vēlāk viņam kā drošības līdzeklis tika piemērots apcietinājums. Soda termiņā ieskaits apcietinājumā pavadītais laiks no 30.augusta līdz 1.oktobrim.

Viņam arī jāmaksā 121 eiro kompensācija restorāna īpašniekam.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.