Foto: Timurs Subhankulovs

“Rīgas satiksme” informē par aktuālajām izmaiņām sabiedriskā transporta kustībā 6

No šodienas pārcels 22.autobusa pieturvietu lidostā “Rīga”, aģentūrai LETA pavēstīja lidostas pārstāvji.

Reklāma
Reklāma
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
VIDEO. “Sēžu ceļmalā un netieku mājās!” Latviete ar asarām acīs stāsta par nedienām ar elektroauto
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Lasīt citas ziņas

Lidostā informē, ka SIA “Rīgas satiksme” 22.autobusa pieturvieta pie lidostas “Rīga” iekāpšanai virzienā uz Rīgu no šodienas atradīsies pašreizējā P1 stāvvietā pa vidu starp E un C atlidošanas izejām.

Pēc lidostā minētā, 22.autobusa josla un pieturvieta tiks atbilstoši norobežota no pārējās stāvvietas teritorijas un apzīmēta ar ceļazīmēm. Iebraukt šajā joslā būs atļauts tikai 22.maršruta autobusiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat lidostas pārstāvji skaidro, ka 22.maršruta autobusi pēc pasažieru izkāpšanas apmetīs loku un iebrauks P1 stāvvietā, tādējādi pasažieriem vairs nebūs jāšķērso P1 stāvvieta, lai nokļūtu uz 22.autobusa pieturu.

Maršruta autobusiem un starptautiskās satiksmes autobusiem iebraukšanai P1 stāvvietā būs paredzēta trešā barjera.

Savukārt visi pārējie autovadītāji stāvvietā joprojām varēs iebraukt gar pirmo un otro barjeru, saņemot iebraukšanas talonu.

Jaunajā pieturvietā iekāpšanai 22.maršruta autobusā tiks organizēta līdz brīdim, kad pašreizējās P1 stāvvietas laukumā sāksies lidostas jaunā termināļa būvniecība.

Lidostas pārstāvji arī norāda, ka sabiedriskā transporta biļešu iegādes automāti tiks pārvietoti zem termināļa nojumes pretim jaunajai pieturvietai un līdzās izejai no E atlidošanas zāles. Biļetes joprojām varēs iegādāties arī lidostas Apmeklētāju centrā E atlidošanas zālē, tirdzniecības tīkla “Narvesen” kioskos un pie autobusa vadītāja.

Būvdarbu dēļ no šodienas līdz 29.oktobrim Rīgā ieviestas izmaiņas 5T autobusa maršrutā, aģentūru LETA informēja uzņēmuma “Rīgas satiksme” pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane.

No Botāniskā dārza 5T maršruta autobusi kursēs pa Jūrmalas gatvi, Dzirciema ielu, Lielezeres ielu, Slokas ielu, Dagmāras ielu, Buļļu ielu, Lilijas ielu, Dagmāras ielu, līdz pagaidu pieturai “Lilijas iela”.

No pagaidu pieturas “Lilijas iela” uz Botānisko dārzu autobusi turpina kursēt pa apvedceļu pa Dagmāras ielu līdz pieturai “Slokas iela”, tālāk pagriežas pa labi uz Slokas ielu, tālāk pa Slokas ielu, Dzirciema ielu un Jūrmalas gatvi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.