Ekonomika
Bizness

Rimi e-veikalā pasūtītos pirkumus pircēji varēs saņemt arī nakts stundās0

Publicitātes foto

Piedāvājot arvien daudzveidīgākas iepirkšanās iespējas un ātrāku “Rimi” e-veikalā veikto pirkumu saņemšanu, no šodienas tiešsaistē pasūtītos pirkumus “Rimi Ozols” un “Rimi Spice” būs iespējams saņemt 24 stundas diennaktī, informēja “Rimi Latvia” sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala.

Savus pirkumus visu diennakti “Rimi Ozols” varēs saņemt “Rimi Drive”, kurā pircēji var ierasties ar savu auto un saņemt e-veikalā veikto pasūtījumu tieši automašīnā.

Savukārt “Rimi Spice” pirkumus visu diennakti varēs saņemt “Saņem veikalā” punktā pie “Rimi Spice” Informācijas centra, kur, ievadot speciālā terminālī pasūtījuma PIN kodu, “Rimi” darbinieks izsniegs sakomplektēto pirkumu grozu.

“Rimi” nepārtraukti strādā pie arvien jauniem risinājumiem, lai nodrošinātu ērtu iepirkšanos un ātru pirkumu saņemšanu kā veikalos, tā “Rimi” e-veikalā.

“Aicinām ikvienu šajā laikā būt atbildīgiem pret sevi un citiem – ne vien ievērot drošības un piesardzības noteikumus veikalos, bet arī plānot savus pirkumus, gatavot iepirkumu sarakstus, uz veikalu doties tikai nepieciešamības gadījumā.

Savukārt, lai nodrošinātu ātrāku pirkumu saņemšanu “Rimi” e-veikalā, esam uzsākuši darbu nakts maiņās un sākuši testēt “Rimi” vēsturē pirmo nakts pasūtījuma saņemšanas projektu.

Plānots, ka tuvākajā laikā e-veikalā veikto pirkumu komplektēšana un saņemšana tiks uzsākta vēl vairākos veikalos. Tāpat turpinām darboties arī daudzos citos virzienos, lai audzētu kapacitāti un nodrošinātu kvalitatīvu pasūtījumu uzglabāšanu, izsniegšanu un piegādi,” stāsta “Rimi Latvia” valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.

Šobrīd pirkumu saņemšana “Rimi Ozols” un “Rimi Spice” visu diennakti darbojas testa režīmā, to pilnveidojot un padarot maksimāli ērtu pircējiem. Kopumā “Rimi” e-veikala darbības nodrošināšanā šobrīd strādā gandrīz 90 cilvēku liela komanda.

Pēdējo trīs nedēļu laikā “Rimi” e-veikala apmeklētāju skaits palielinājies aptuveni divas reizes. Līdzās tam par aptuveni 30% pieaudzis arī vidējais pirkumu grozs.

“Pircēji arvien aktīvāk izmanto iepirkšanās iespējas tiešsaistē, iegādājoties ne vien pārtikas produktus, bet arī dažādas sadzīves preces. Pēdējo nedēļu laikā Rimi e-veikalā pircēji visbiežāk iegādājušies dažādus graudaugu produktus, augļus un dārzeņus, piena produktus, gaļu un gaļas izstrādājumus.

Augsts pieprasījums vērojams arī pēc dažādām mājsaimniecības precēm un precēm ar ilgu uzglabāšanas termiņu. Redzam, ka liela daļa pircēju savos virtuālajos iepirkumu grozos liek arī grāmatas un spēles,” Rimi e-veikala pircēju paradumus komentē Didzis Kirstuks, “Rimi Latvia” e-komercijas formāta direktors.

Šobrīd e-veikalā veiktos pasūtījumus iespējams saņemt trīs veidos – pasūtīt piegādi uz mājam, saņemt tos “Saņem veikalā” punktos pie “Rimi Ozols” un “Rimi Spice” informācijas centriem, kur, ievadot speciālā terminālī pasūtījuma PIN kodu, “Rimi” darbinieks izsniegs sakomplektēto pirkumu grozu.

Tāpat pirkumus iespējams saņemt pie veikala “Rimi Ozols” izveidotā “Rimi Drive”, kurā pircēji var ierasties ar savu auto un saņemt e-veikalā veikto pasūtījumu tieši automašīnā pēc automatizētas auto numura zīmes atpazīšanas vai PIN koda ievadīšanas.

Saistītie raksti

Jāatzīmē, ka šobrīd “Rimi” e-veikala piegādes pieejamas un tiek nodrošinātas Rīgā un tuvākajā tās apkārtnē, tostarp Mārupē, Piņķos, Ulbrokā, Baložos un citviet.

“Rimi” aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību un ievērot piesardzības pasākumus, proti, neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar Covid-19 slimnieku, kā arī ievērot karantīnu, atgriežoties no ārzemēm.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Ekonomika
Valdība nosaka, kad inficēšanos ar Covid-19 uzskatīs par nelaimes gadījumu darbā
1 diena
LE
LETA
Ekonomika
Cietums par 147 000 000 eiro nevar būt prioritāte! Ģirģens uzskaita nozares, kur nauda vajadzīga daudz vairāk
1 diena
SD
Sandra Dieziņa
Ekonomika
Seniorus Latvijā iesaista jauna superprodukta radīšanā
1 diena

Lasītākie

ĢK
Ģirts Kasparāns
Latvijā
“Es no darba nebaidos.” Saruna ar Guntaru Raču par krīzi, mūziku un dārzkopību 2
Intervija 2 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Iveta, izslēdziet cirku, Pampāļu teātri, un, lūdzu, bez grimasēm!” Saeimas sēdi pārtrauc asa kritika 4
3 stundas
LA
LA.LV
Pasaulē
Politologs Viņķelis par armiju ASV ielās, Trampu kā autoritāru vadoni un “klusējošajiem republikāņiem”
56 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Covid-19 apkarošanas likums pieņemts. Vai tas palīdzēs arī izkļūt no krīzes?
2 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Cik pērn nopelnīja finanšu izlūkošanas dienesta priekšniece Ilze Znotiņa? 5
6 stundas