Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Paula Čurkste/LETA

Rojā uguns izpostījusi dzīvojamo māju 0

Trešdienas vakarā Rojā izcēlies ugunsgrēks kādā dzīvojamā mājā, kas degusi visā platībā, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inta Palkavniece.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
3 horoskopa zīmes, ko visi mīl – viņi izceļas ar īpašu harismu un siltu enerģiju
“Oficiāli neviens neko neaizliedz.” Krievijā strauji izdziest viena no sievietes galvenajām pamattiesībām
Mājas
FOTO. Mežaparkā par 1,4 miljoniem tiek pārdota māja, kas pārsteidz ar arhitektūru un ne tikai…
Lasīt citas ziņas

Izsaukumu uz notikuma vietu ugunsdzēsēji saņēma plkst.22.03. Ierodoties adresē, VUGD darbinieki konstatēja, ka dzīvojamā māja deg visā tās 120 kvadrātmetru lielajā platībā.

No ēkas jau pašu spēkiem bija evakuējušies trīs cilvēki.
CITI ŠOBRĪD LASA

Dzēšanas darbos iesaistījās arī Rojas pašvaldības ugunsdzēsības formējums, un plkst.3.35 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts. Cilvēki tajā fiziski necieta.

Aizvadītajā diennaktī, laikā no 27.novembra plkst.6.30 līdz 28.novembra plkst.6.30, VUGD kopumā saņēmis 50 izsaukumus – 16 uz ugunsgrēku dzēšanu, 23 uz glābšanas darbiem, bet 11 izsaukumi bijuši maldinājumi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.