Rozenvalds: Šlesera gājiens ir visnotaļ saprātīgs un gudrs 39

Saeimas opozīcijas partijas “Latvija pirmajā vietā” un Rēzeknes mēra dibināta partija “Kopā Latvijai” kopā startēs 2025.gada pašvaldību vēlēšanās. TV24 raidījuma “Dienas personība” vadītāja Velta Puriņa vaicā: “Kā būtu skaidrojams šis solis?”

Reklāma
Reklāma
TV24
“Gribēšu redzēt, kas no viņa paliks pāri!” jeb ko putinisti cenšas “iebarot” Jānim Slaidiņam? 73
Kokteilis
Ukrainu no kara izglābs sieviete! Slavens astrologs paziņo viņas vārdu 2
“Zemenes maksā labu naudu…” Sieviete piedzīvojusi vilšanos un mudina būt acīgiem, iegādājoties zemenes no ielu tirgotājiem
Lasīt citas ziņas

Politologs Juris Rozenvalds uzskata, ka Aināra Šlesera gājiens ir visnotaļ saprātīgs un gudrs: “Viņš ir centies uzrunāt krievvalodīgo auditoriju Latvijā. Tagad viņam tas varētu izdoties labāk, jo tiek runāts par Latgali, kur ievērojama daļa runā krievu valodā.”

Ir grūti spriest cik apzināta tā izvēle ir Rēzeknes mēram Bartaševicam, par to ir grūti spriest, atzīst Rozenvalds. “Man liekās, ka īpaši viņam nevedās ar partiju. Par to ir maz dzirdams, tā ir vairāk lokāla. Bet piesaiste Šlesera partijai, kurā viņš ir vadošais politiķis, tas dos zināmu uzrāvienu,” bilst Rozenvalds.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopā, iespējams, viņi gūs panākumus. “Partija “Latvija pirmajā vietā” lēnām iet uz augšu,” savā viedoklī dalās politologs Juris Rozenvalds.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.