“Slikti! Latvija izmirst! Divreiz vairāk cilvēku nomirst nekā piedzimst,” Ainārs Šlesers par situāciju valstī 150

“Slikti! Latvija izmirst! Divreiz vairāk cilvēku nomirst, nekā piedzimst bērnu gadā. Cilvēki brauc prom no Latvijas. Praktiski visos ekonomiskajos rādītājos Latvija ir pēdējā vietā. Nav ambīciju, nav redzējuma. Šodien mēs pat nevaram dabūt atbildi uz konkrētiem jautājumiem.  Budžetā nav iekļauta pozīcija, kā tiks refinansēts “airBaltic” parāds – vairāki simti miljonu,” TV24 raidījumā “Kārtības rullis” situāciju Latvijā raksturo Saeimas deputāts Ainārs Šlesers (LPV).

Reklāma
Reklāma
Pasaule visdrīzāk tomēr ir plakana – astrofiziķis izpētījis zemi visaugstākajā precizitātes līmenī
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Lasīt citas ziņas

“Vai “airBaltic” nobankrotēs vai tiks piesaistīti līdzekļi? Jūnijā ir deadline, atbildes nav,” kritisks ir Ainārs Šlesers. Viņš saka, ka Rīga ir pārrakta, “Rail Baltic” projekts it kā tiek realizēts. Tajā pašā laikā naudas nav. Būvnieki turpina darbu. “Neviens par to neatbild!”

Raidījuma vadītājs Armands Puče komentē, ka partijas “Vienotība” vēlētājs 15 gadu laikā tā ir vēlējies.

CITI ŠOBRĪD LASA

Saeimas deputāts Šlesers uzskata, ka pēdējās vēlēšanās “Vienotībai” vienkārši paveicās, jo vēlētājs izvēlējas stabilitāti. Šlesers atgādina pandēmijas gadus: “Ja mēs atceramies Covid-19 laikā visus tos absurdos lēmumus, kas tika pieņemti…”

Viņaprāt, pašreizējai valdībai nav skaidras vīzijas, kā rīkoties tālāk: “Rīga tukša, izmirusi Vecrīga. Veikali ciet, kafejnīcas ciet!”

Ir jābūt ambīcijām, kā  mēs apdzīsim Igauniju un Lietuvu? Kādā veidā mēs iekarosim jaunus tirgus?

“Beidzot prezidents ir saklausījis, ka Saeimā notikšot debates par ekonomiskiem jautājumiem. Paldies prezidentam! Es ceru, ka tas tiešām notiks,” Šlesers izsaka cerību, ka šajās debatēs visas partijas un frakcijas varēs nākt ar saviem priekšlikumiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.