Foto – Fotolia © rh2010

Rutīnai – nē! 16 oriģinālu randiņu idejas 2016. gadam 0

Sākoties jaunam gadam, par gluži ierastu paradumu ir kļuvusi jaunu mērķu un apņemšanos izvirzīšana. Par tām esam rakstījuši vairākkārt, piedāvājot arī romantiskus plānus, ko, jaunu gadu uzsākot, ņemt vērā pāriem. Tomēr šoreiz piedāvājam praktiskākus ieteikumus ikdienas dzīves dažādošanai un rutīnas mazināšanai attiecībās. Tieši tā taču visbiežāk liek aizmirst mīļotā cilvēka lieliskās īpašības, mums aizvien biežāk koncentrējoties uz kaitinošiem, tomēr tik maznozīmīgiem sīkumiem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Lūk, mūsu pieredzē gūtās un Popsugar.com apkopotās randiņu idejas 2016. gadam, kas atsvaidzinās jūsu ikdienu un sniegs lieliskas emocijas, stiprinot arī savstarpējo saikni!

Muzeju tūre

Plānojot atpūtu, mēs visbiežāk muzeju apmeklējumu iekļaujam kādā no ārzemju ceļojumiem. Tomēr nevajadzētu aizmirst arī par interesantākajām vietām ne tikai kaimiņzemēs, bet arī Latvijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Gadījumā, ja jau krietnu laiku cenšaties saņemties muzeju apmeklējumam, tomēr to vienmēr izkonkurē teātris, kino, aktīvā atpūta vai randiņš iecienītākajā restorānā, reizi par visām reizēm īstenojiet savu sākotnējo mērķi un izvēlēties vienu vai vairākus muzejus, kam veltīt kādu no brīvajām dienām!

Laba filma, slikta filma?

Ejot uz kino, vairums no mums, visticamāk, izvēlas noskatīties filmu, kas neliktu vilties. Tomēr arī patiešām neveiksmīgām komēdijām un muļķīgām šausmu filmām piemīt savs šarms. Izvēlieties filmu, ko jūs ikdienā noteikti neskatītos, nodrošinieties ar pamatīgu cukura devu popkorna, želejas konfekšu un citu saldumu formātā un izvēlieties vietas skūpstu rindā. Filmas laikā varēsiet to ne tikai pakomentēt, tā smīdinot viens otru, bet, ja tā būs pavisam nebaudāma, atcerēties pirmos randiņus un izbaudīt kaislīgu bučošanos.

Gleznošanas meistarklase

Varat to apmeklēt profesionāļu vadībā vai sarīkot improvizētu gleznošanas stundu mājās. Nodrošinieties ar krāsām un molbertu vai vienkāršu zīmēšanas papīru un ļaujiet vaļu iztēlei. Zīmējiet ar otām, pirkstiem vai plaukstu nospiedumiem, vienlaikus atklājot viens otru no neierasta skatpunkta.
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.