“Hermaņa Brauna fonda” direktore Inna Davidova saka runu pēc Sabiedrības vienotības balvas saņemšanas Sabiedrības vienotības balvas pasniegšanas ceremonijā kinoteātrī “Splendid Palace”.
“Hermaņa Brauna fonda” direktore Inna Davidova saka runu pēc Sabiedrības vienotības balvas saņemšanas Sabiedrības vienotības balvas pasniegšanas ceremonijā kinoteātrī “Splendid Palace”.
Foto: LETA

Sabiedrības vienotības balvu piešķir Innai Davidovai 1

Reklāma
Reklāma
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
Lasīt citas ziņas

Trešdien Sabiedrības vienotības balva piešķirta Innai Davidovai par ilglaicīgu un sistemātisku darbību sabiedrības integrācijas veicināšanā, informē Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) sabiedrisko attiecību speciālists Ralfs Spāde.

SIF pārstāvis klāsta, ka jau vairāk nekā 15 gadus Davidova ar savu darbu centusies radīt cilvēkos nemainīgu vērtību izjūtu. Balvu Davidovai pasniedza kultūras ministre Dace Melbārde.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pasniegtas arī vairākas veicināšanas balvas.

Balvu “Par ieguldījumu sabiedrības saliedēšanā” saņēma Liepājas Neredzīgo biedrība, kas sniegusi būtisku ieguldījumu Liepājas un Latvijas labiekārtošanā – cilvēkiem ar invaliditāti tiek nodrošināta arvien lielāka vides pieejamība.

Balvu „Par ieguldījumu iecietības veicināšanā” saņēma Kaspars Goba, kurš ar rūpīgu un ilgstošu darbu devis sabiedrībai iespēju palūkoties no cita skatpunkta uz dažādām sabiedrības grupām.

Savukārt balvu „Par radošu pieeju sabiedrības vienotības stiprināšanā” saņēma Kristīne Klētniece-Sika, kura ar savu darbību Iļģuciema sieviešu cietuma teātra studijā devusi iespēju ieslodzītajām iepazīties ar latviešu un cittautu literatūras klasiķu darbiem.

Sabiedrības vienotības balva izveidota 2002.gadā ar mērķi pateikties tiem cilvēkiem un organizācijām, kas ar savu darbu sekmējušas saliedētākas un humānākas sabiedrības veidošanos. Līdz šim balvas pasniegtas vairāk nekā 30 pazīstamiem cilvēkiem un organizācijām.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.