Ekrānuzņēmums
Saimniecei Rocēnos pieckāršojies elektrības rēķins. Kā tas var būt? 0
Savu mūžu tā nav bijis – saka Rocēnu māju saimniece. Septembrī Valdas kundzei elektrības rēķins pieckāršojies un skaitītājs rādījis neticamu ciparu.
90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Nosaukts iespējamais Putina pēctecis: “Viņš varētu parakstīt miera vienošanos”
“Šo nevar neizstāstīt!” Sieviete pasūta auskarus no “Temu” un netic savām acīm
Izmaiņas viņa pamanījusi jau augustā. Septembrī jau bijuši “nodedzināti” 509 kilovati.
“Man mati sacēlās stāvus! Sāku zvanīties, kā tas var būt?”
“Skumji, ka vienas dienas peļņa ir svarīgāka!” Viena no “Prāta vētras” dalībnieka sievām īsi pirms koncerta nopeļ Liepāju
“Kur visas apkopējas un krāvēji? Vai latvieši vairs negrib strādāt ar rokām?” Simtiem vakanču ss.com izraisa asu strīdu par algām, ka simtiem
“Patīkami, ka Guntars Račs taisījās tā atbildēt!” Lauris Reiniks publicē saraksti, kurā viņš tiek apspriests
Ko kundzei atbildēja atbildīgajos uzņēmumos un dienestos, skatieties Latvijas Televīzijas raidījuma “4. studija” ierakstā.



