Ekonomika
Bizness

Sāks informatīvu kampaņu “Pamēģini sabiedrisko!”.1


Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto: Īriss Sviklis/LETA

16.septembrī Autotransporta direkcija un Pasažieru vilciens atklās informatīvu kampaņu “Pamēģini sabiedrisko!”

Šobrīd Latvijā vidējais braucēju skaits vienā vieglajā automobilī ir no 1,6 līdz 1,9 personām. Tāpat uz 1000 iedzīvotāju ir reģistrēti vairāk nekā 350 automobiļi, un to skaits turpina palielināties, īpaši Rīgā un Pierīgā, veidojot lielākus sastrēgumus, liekot iedzīvotājiem vairāk laika pavadīt ceļā, kā arī atstājot negatīvu ietekmi uz apkārtējo vidi.

Lai motivētu iedzīvotājus pārsēsties no privātā automobiļa sabiedriskajā transportā, Autotransporta direkcija sadarbībā ar Pasažieru vilcienu uzsāks informatīvu kampaņu “Pamēģini sabiedrisko!”.

Pēdējo gadu laikā ir uzlabojusies sabiedriskā transporta pakalpojumu kvalitāte: autobusu vidējais vecums kļuvis mazāks, ir ieviestas abonementa biļetes un bezskaidras naudas norēķini, uzlabotas vilciena biļešu iegādes iespējas, informācija par autobusu un vilcienu kursēšanas grafiku kļuvusi pieejamāka, nodrošinot iespēju plānot braucienu caur Google Maps. Pārsēžoties sabiedriskajā transportā, iedzīvotāji varēs pavadīt savu laiku lietderīgāk, vienlaikus izbaudot ērtu un drošu braucienu.

Saistītie raksti
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.