“

“Ventspils” basketbolisti pēc nepilnu triju gadu pārtraukuma un 15 zaudējumiem savstarpējās spēlēs pārspēj “VEF Rīgu” 0

Ilmārs Stūriška, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

7 pārtikas produkti un dzērieni, kas veicina grumbu veidošanos un paātrina novecošanos 25
4 ikdienišķas un efektīvas lietas: tās palīdz tikt vaļā no liekā svara, ja tev nepatīk sportot 3
Seni un spēcīgi ticējumi: šīs lietas nekad nedrīkst ne aizņemties, ne aizdot

“Ventspils” basketbolisti pēc nepilnu triju gadu pārtraukuma un 15 zaudējumiem savstarpējās spēlēs pēc kārtas pārspēja “VEF Rīgu” – 87:81.

Ventspilnieki iepriekšējo reizi bija pieveikuši “Vefiņu” 2019. gada maijā. Šosezon pirmā tikšanās sagādāja vilšanos, rīdziniekiem uzvarot ar 93:57, bet savās mājās kurzemnieki noorganizēja īstu vētru, otrajā ceturtdaļā ātri atspēlējot desmit punktu deficītu. Ejot pārtraukumā, neizšķirts 39:39, bet otrajā puslaikā mājinieki turpināja ļoti precīzi uzbrukt no tālienes (visā spēlē 13/29) un viņu pārsvars sasniedza pat 18 punktus.

Lai gan 37. minūtē bija vairs tikai plus divi, uzvara tika nosargāta. Jāizceļ “Ventspils” komandas spēle – 21 rezultatīva piespēle, viesiem vien desmit. Rezultatīvāko spēli kopš novembra uzvarētāju rindās aizvadīja Lerijs Tomass, gūstot 17 punktus. Zaudētājiem 19 punkti Džeilena Railija kontā. Traumas dēļ “VEF” februārī nevienā spēlē nav palīdzējis Kristers Zoriks. “VEF Rīga” ar 20 uzvarām 22 spēlēs ir Latvijas–Igaunijas līgas līdere, seko “Ventspils” ar 16 panākumiem 18 mačos. Tāpat jāizceļ, ka Rinalds Sirsniņš pagarinājuma pēdējā minūtē realizēja divus tālmetienus un vēl uzvaras grozu līdz ar sirēnu, nodrošinot “Ogrei” 11. panākumu Raplā pār “Avis Utilitas” ar 88:86.

“TTT Rīgas” basketbolistes pirmajā spēlē pēc mēneša pārtraukuma FIBA Eirolīgā viesos ar 64:84 zaudēja “USK Praha” un grupu turnīru noslēgs trešdien mājās pret visās cīņās zaudējušo KSC “Szekszard” no Ungārijas. Rīdziniecēm 13 spēlēs ir piecas uzvaras, un ir skaidrs, ka viņas turpinājumā spēlēs Eiropas kausa ceturtdaļfinālā.