Latvijā
Kriminālziņas

Salu tilta remontdarbos bojā gājis cilvēks0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Ieva Leiniša/LETA

Labota ziņa par būvdarbu veicēju.

Aizvadītajā nedēļā Rīgā Salu tilta remontdarbu laikā ir gājis bojā kāds cilvēks – spriežot pēc Valsts darba inspekcijas negribīgi sniegtā apstiprinājuma, remontdarbu veicēju darbinieks.

“Salu tilta remontdarbu laikā ir noticis nelaimes gadījums darbā. Slimnīcā cietušais darbinieks ir miris. Rīgas reģionālā valsts darba inspekcija ir uzsākusi minētā nelaimes gadījuma darbā izmeklēšanu,” tas ir faktiski viss, ko par 2. septembra traģēdiju atklāj inspekcijas Pārdaugavas sektora vadītāja galvenā valsts inspektore Inese Erta.

Par notikušo nelaimes gadījumu ir informēta Valsts policija, ir uzsākts kriminālprocess, kas atrodas pirmstiesas izmeklēšanas stadijā, līdz ar to, kā informē darba inspekcija, tā materiāli skaitās izmeklēšanas noslēpums.

Salu tilta pārbūves otrās kārtas renovācijas darbus veic uzņēmums SIA “ACB un Tilts”.

Saistītie raksti

LETA jau vēstīja, ka Salu tilta otrās kārtas laikā tiek pārbūvēta estakāde pār Bieķengrāvi, satiksmes pārvads pār Krasta ielu, tilts pār Bieķengrāvi Mūkusalas apļa daļā, kā arī satiksmes pārvads Lucavsalā un četras estakādes Zaķusalā.

Tilta pārbūves laikā tiek nomainītas monolītās brauktuves plātnes, izbūvēts jauns segums, sakārtota lietus ūdens kanalizācijas sistēma, izbūvēts apgaismojums, uzstādītas jaunas inženierkomunikācijas un videonovērošanas kameras.

Salu tilta otrās kārtas būvniecības izmaksas ir 19,7 miljoni eiro.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.