Foto: LETA

Satiksmes negadījumos cietuši septiņi cilvēki 0

Satiksmes negadījumos svētdien cietuši septiņi cilvēki, aģentūru BNS informēja Valsts policijā.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

Policija informē, ka Vānes pagastā 1991.gadā dzimis vīrietis, vadot “BMW-320”, neizvēlējās drošu kustības ātrumu, kā rezultātā ceļa līkumā automašīnu sanesa, tā nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca kokā. Negadījumā cieta autovadītājs un pasažiere.

Jūrmalā, Brankciema ielā uz Rīga- Ventspils šosejas notika sadursme starp “Škoda Fabia”, kuru vadīja 1985.gadā dzimusi sieviete, un “Volvo v40”, kuru vadīja 1971.gadā dzimusi sieviete. Abas vadītājas pēc spēkratu sadursmes guvušas traumas un nogādātas slimnīcā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Svētdien Rīgā, Maskavas ielā 1942.gadā dzimis vīrietis, vadot “Suzuki”, uz gājēju pārejas uzbrauca gājējam – 1959.gadā dzimušam vīrietim, kurš nogādāts slimnīcā.

Svētdien Valsts policija reģistrējusi 36 ceļu satiksmes negadījumus, kuros cietuši septiņi cilvēki.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.