“Savas vietas un zemes spēks.” 8. raidījums jau 20. aprīlī! 1

Latgales reģionālā televīzija (LRT) turpina raidījumu cikla “Savas vietas un zemesspēks.” pārraidi. Televīzijas ekrānos 8. raidījumu par ļoti aktīvu zirgu saimnieci un skolotāju – Laini Orbidāni – kanālā TV24 varēs redzēt jau 20. un 22. aprīlī.

Reklāma
Reklāma
13 pazīmes, kas liecina – tavs partneris ir “toksisks” un zog tavu laimi 9
Ukrainas galvenais izlūks palika dzīvs – detaļas, kā Kijivai izdevās izjaukt “Putina vilku suņa” atentātu pret Budanovu
Kokteilis
Šajos 5 datumos dzimušas īstas kompānijas dvēseles, viņi burtiski izstaro gaismu visur, kur iet
Lasīt citas ziņas

Raidījumu cikla “Savas vietas un zemes spēks.” 8. raidījumā stāstīsim vairāk par zinošu un aizrautības pilnu personību – zirgu saimnieci, Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas skolotāju – Laini Orbidāni. Viņa ir viens no celmlaužiem, kas šajā mācību iestādē atvēra retu mācību programmu un jau vairākus gadus jauniešiem māca zināšanas un prasmes zirgkopībā. Laine ir arī ciltsdarba speciāliste Latvijas šķirnes zirgu audzētāju asociācijā un sertificēta zirgu vērtētāja un trenere. Kopā ar audzēkņiem Laine regulāri piedalās dažādos konkursos, sacensībās un konferencēs. Zirgkope pati nāk no Lielvārdes puses, bet tieši Bebrenē Augšdaugavas novadā radusi iespēju saimniekot laukos, kā arī darīt savu sirdsdarbu.

Projektā “Savas vietas un zemes spēks.” raidījumi taps par deviņām dažādām personībām un vietām, to unikalitāti un vērtībām mazos lauku ciemos un pagastos. Raidījumu cikla mērķis ir veicināt lokālpatriotismu, parādīt plašākai sabiedrībai ikdienas norises mazās vietās, pierādīt, ka tieši laukos dzīvojošie cilvēki ir sava veida “Latvijas sargi”, kas arī veicina valsts ekonomikas izaugsmi, viņi ir spēks un pamats kopējai Latvijas attīstībai.

CITI ŠOBRĪD LASA

Raidījumu cikla “Savas vietas un zemes spēks.” visi deviņi raidījumi līdz 27. aprīlim tiks pārraidīti kanālā TV24 ik sestdienu pl. 17:00. Tāpat katram raidījumam sekos atkārtojumi pirmdienās pl. 15:00. Pēc katra raidījuma pārraides televīzijā tos varēs atrast LRT mājas lapā www.lrtv.lv , kā arī vietnēs https://www.facebook.com/LatgalesRegionalaTV/ , https://www.youtube.com/user/LatgalesRegionalaTV un platformā https://xtv.lv/ . Gaidīsim arī jūsu atsauksmes un ieteikumus vēstulēs pa pastu, adrese: Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 98, LV-4601 ar norādi Latgales reģionālajai televīzijai vai LRT sociālo tīklu lapās, kā arī e-pastā [email protected] vai zvanot/rakstot uz t.nr. 26339536.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījumu cikla “Savas vietas un zemes spēks.” saturu atbild SIA “Latgales reģionālā televīzija”. #SIF_MAF2023

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.