Septiņus gadus veca meitene atkritumos atrod olimpisko zelta medaļu 0

Kāda septiņus gadus veca meitene Atlantā atradusi olimpisko zelta medaļu, kas nesen tika nozagta tās īpašniekam.
Amerikānis Džo Džakobi 1992.gada Barselonas Olimpiādē triumfēja airēšanas slaloma kanoe divnieku sacensībās, tomēr šī gada jūnijā viņam nozaga medaļu, kad kāds ielauzās bijušā sportista automašīnā.

Kokteilis
2026. gada upuri: šīs zodiaka zīmes saņems skarbu mācību no likteņa
Apstiprināts galējais prāmja “Estonia” katastrofas cēlonis. Tas ir negaidīts 24
Eiropa ir brīdināta! Krievijas “Pastardienas radio” pārraida 15 šifrētus ziņojumus; pieminēta arī Latvija 90
Lasīt citas ziņas

Pēc vairākām nedēļām septiņgadīgā Hloja Smita pastaigājās ar savu tēvu, kad atkritumu kaudzē pamanīja zelta medaļu. Pēc atraduma Hloja atdeva medaļu Džakobi, kurš par zādzību bija pavēstījis sociālajos tīklos.

Olimpietis pēc medaļas atgūšanas apsolījis apmeklēt Hlojas skolu un pastāstīt viņas klasesbiedriem par meitenes labo darbu. To viņš paveicis pirmdien un uz tikšanos ar pirmklasniekiem bija paņēmis līdzi arī medaļu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.