Foto: Freepik

6 pazīmes, kas liecina, ka esi moderna “kaķu sieviete” 0

Aizmirsti visas klišejas. Mūsdienu kaķu dāma ir jebkura sieviete – neatkarīgi no vecuma, kas ir kaķi mīloša, radoša un dzīvo burvīgu dzīvi kopā ar savu kaķi vai pat vairākiem. Dāma, kas ziedojas kaķim, jo viņš vienkārši ir burvīgs! Ir vairākas pazīmes, kas norāda uz to, ka esi īsta moderna kaķu tante.

Reklāma
Reklāma

1. Tavs kaķis ir sociālo mediju karalis

Kokteilis
Tests: kurš no bērniem ir visjaunākais? Tava izvēle atklās tava prāta un intuīcijas vienreizējās spējas
Kremlis skaidro, kāpēc Putins nevar iet bojā aviokatastrofā kā citi pasaules līderi 143
Kokteilis
Radošs, īgns, ambiciozs vai egoistisks: ko par tavu raksturu atklāj dzimšanas mēnesis?
Lasīt citas ziņas

Tavam mincim ir savs Instagram konts – un tam vairāk sekotāju nekā tavam personīgajam profilam. Vai arī savos personīgajos sociālo tīklu kontos tu publicēt tikai bildes ar kaķi. Tavs tālrunis ir pilns ar kaķu fotogrāfijām, un atrastu tajā cilvēka attēlu var tikai cītīgi meklējot.

2. Kaķis mājā ir galvenais

Tu izvēlējies jaunu dzīvokli vai māju, jo tā ir kaķim piemērotāka. Tu esi pārkārtojis savu dzīvojamo istabu, lai kaķim būtu labāks skats putnu un cilvēku vērošanā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Spalvu tīrāmie rullīši atrodas atvilktnē, pie durvīm, uz galda un somā. Tu zini visus labākos kaķu aksesuāru pārdevējus tiešsaistē. Tu iegādājies mincim tikai pašu labāko un profesionālo barību un pakaišus.

3. Arī ģimene un draugi pret tavu kaķi izturas kā pret VIP personu

Visi, kas tevi pazīst, zina, kādas puķes tev nedrīkst dāvināt, lai tās netraucētu tavam mīlulim. Tiekoties ar draugiem, pirmais, ko tu izdari, ir atrādi kaķa fotogrāfijas telefonā.

Draugi vispirms jautā, kā klājas tavam kaķim, un tikai tad pievēršas citiem tematiem. Tev dāvina apģērbu un rotas, kā arī interjera priekšmetus, kas atgādina tavu kaķi.

4. Tu nemitīgi domā par kaķi

Tu izdzirdi lielisku vārdu un pievieno to savu potenciālo nākotnes kaķu vārdu sarakstam. Iegādājoties lietas, tu uzreiz nodomā – vai un kā tās uztvers tavs četrkājainais draugs. Kaķis rādās tev pat sapņos.

5. Kaķis ietekmē tavas ikdienas gaitas

Kad sāk skanēt tava iecienītākā dziesma, kaķis iznāk no savas slēptuves ar augstu izslietu asti. Tu esi kavējusi darbu, izlaidusi treniņu vai atcēlusi plānus, jo kaķis tajā momentā ļoti gribēja mīļoties un pagulēt tev klēpī. Tu nesēj tam pretoties. Ikviens, kas tevi apciemo, zina tava kaķa vārdu.

6. Tu nevari iedomāties dzīvi bez sava kaķa

Tu esi tika daudz piedzīvojusi kopā ar savu murrātāju! Kad uzzini par kādu kaķi, kurš meklē mājas, tu sev allaž uzdod jautājumu: “Vai kaķu var būt par daudz?”. Attiecības ar tavu kaķi ir iedvesmojušas kādu vai pat vairākus no taviem draugiem dot mājas un savu mīlestību mincim.

Reklāma
Reklāma

Avots: marthastewart.com

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.