Foto: LETA/Edijs Pālēns

Sestdien gaisa temperatūra pazemināsies vēl vairāk 0

Sestdien Latvijā, mazinoties vēja ātrumam, par dažiem grādiem pazemināsies gaisa temperatūra, liecina laika prognozes.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
tava zodiaka zīme uzvedas pēc trešās vīna glāzes iztukšošanas? Dvīņiem iestājas uzplaukums, bet Svari pārvēršas par diplomātiem
Putins iet uz pilnu banku! Krievija slepus cenšas iesaistīt vēl vienu valsti karā pret Ukrainu
Kokteilis
“Zemi pārklās rūgta rasa…” Mākslīgā intelekta “Nostradama” pareģojumi tuvākajiem 50 gadiem uzdzen šermuļus
Lasīt citas ziņas

Pūtīs mērens dienvidu un austrumu vējš. Gaisa temperatūra nakts izskaņā noslīdēs līdz -7..-14 grādiem, bet dienas vidū gaidāmi -3..-8 grādi.

No rīta un dienā, sākot no dienvidiem, valsts austrumu novados un daļēji arī centrālajos novados debesis aizklās mākoņi, dienas gaitā vietām sāks nedaudz snigt.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā decembra pirmajās stundās saglabāsies skaidrs laiks, dienas otrajā pusē parādīsies mākoņi, nav gaidāmi nokrišņi. Vējš kļūs mierīgāks – pūtīs mērens dienvidaustrenis.

Gaisa temperatūra sestdienas saullēktā pazemināsies līdz -9 grādiem, un diena nav gaidāma siltāka par -4 grādiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.