Foto: LETA

Komponists Imants Kalniņš publiski pauž viedokli par Evijas Vēberes izpildīto “Svētku diena” 0

Viens no koncerta “Mīlestības vārdā. 18+” organizētājiem, mūziķis Jānis Šipkēvics, savā sociālā konta Facebook profilā publicējis video, kurā komponists Imants Kalniņš pauž savu viedokli par Evijas Vēberes dziedājumu koncerta laikā. Jau informējām, ka Evija izpildīja komponista Imanta Kalniņa “Svētku diena”.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Viens jūrā pazudušais ūdensmotociklists atrasts dzīvs. Otra meklēšana turpinās 45
Lasīt citas ziņas

Tauta Evijai izteikusi patiesi skarbu kritiku. Daži komentētāji vietnē Youtube pat izteikušies, ka Vēberes dziedājums skan patiešām šaušalīgi. Turklāt, rada priekšstatu, ka viņai būtu mentālas problēmas un viņa būtu lietojusi narkotikas. Turpat arī kāds no komentētājiem uzdevis jautājumu: “Vai mēs visus garīgi nestabilos ļaudis laidīsim uz skatuves aizbildinoties, ka tie ir “jauna vēsma” ar “citu skatījumu”? Un tas tiek darīts Latvijai nozīmīgā gadadienā. Nožēlojami!”

Savukārt Jāņa Šipkēvica publicētajā video Imants Kalniņš atzīst, ka noskatījies šo koncertu un viņam ļoti patika. Tas bijis ļoti pārliecinošs un pretstatā visai latviešu tautai, viņam patikusi Evija un viņas izpildījums dziesmai “Svētku diena”. Turklāt viņš mūziķiem arī novēl turpināt savu iesākto ceļu, neraugoties ne uz ko.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.