Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto AFP/Scanpix/LETA

Sinoptiķi izplata oranžo brīdinājumu par laikapstākļiem Latvijā 0

Pievieno LA.LV

Latvijas sinoptiķi ceturtdien izsludinājuši oranžo jeb otrās pakāpes brīdinājumu par gaidāmiem laikapstākļiem , liecina informācija Valsts Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra mājaslapā.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
Lasīt citas ziņas

Naktī no ceturtdienas uz piektdienu Latvijā, sākot no austrumu rajoniem, gaidāms pērkona negaiss ar stiprām lietusgāzēm. Iespējama arī krusa, brīdina sinoptiķi.

Oranžais brīdinājums nozīmē, ka laikapstākļi var kļūt bīstami. Tiek prognozētas laika parādības, kas dotajā reģionā tiek novērotas salīdzinoši reti. Var tikt radīti postījumi un zaudējumi.

CITI ŠOBRĪD LASA
Ekrānuzņēmums
Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.