Jānis Šipkēvics vecākais dažādos laikos

Šipkēvics pametis šova “Balss maskā” detektīvu komandu – vai šosezon viņš slēpjas zem kādas no maskām? 19

Kā jau televīzijas šova “Balss maskā” skatītāji pamanījuši, detektīvu komandā vairs nav redzams Radio SWH vadītājs Jānis Šipkēvics. Viņa vietu ieņēmis TV raidījumu vadītājs Mārtiņš Spuris.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115
Kokteilis
Izplatītas frāzes, ko vedeklām labāk neteikt vīramātēm 1
Lasīt citas ziņas

Jānis Šipkēvičs žurnālam “Privātā Dzīve” norādīja, ka viņam “piezvanīja producents Guntars Gulbiņš un teica, ka esot divas ziņas – viena laba un otra ne. Labā – “Balss maskā” ekrānos būs, sliktā – TV3 vēlas pārmaiņas, un sākšot ar viņu […] Jānāk arī jaunajiem, citādi ekrānos vienas un tās pašas sejas. Cik tad var?!”

Daudziem sociālo tīklu lietotājiem un šova skatītājiem radušās aizdomas, ka tieši Šipkēvics šosezon varētu slēpties zem vienas no maskām.
CITI ŠOBRĪD LASA

Vakar pirmajā “Balss maskā” raidījumā detektīvi atmaskoja Virtuli. Noņemot masku, tika atklāts, ka tas ir DJ, radio un televīzijas raidījumu vadītājs Magnuss Eriņš.

Detektīvi izteica dažādus minējumus, kas varētu slēpties zem Virtuļa maskas, –  Ozols, Egons Reiters, Prusax vai Gustavo.

Tērzēšanas platformas “X” lietotāji izteikuši dažādus minējumus, kas saistīti ar Jāni Šipkēvicu.

“Esmu diezgan pārliecināts, ka zem vienas no maskām slēpsies Jānis Šipkēvics seniors, bet zem kuras maskas?” kāds pauž savu pārliecību. “Zem tās, kurai būs visiedomīgākais video pirms uzstāšanās,” cits atbild.

“Šajā #BalssMaskā sezonā ir tikai viens jautājums – zem kuras maskas būs Jānis Šipkēvics seniors?” vēl kāds prāto.

Raidījuma laikā kāda “X” lietotāja sprieda, ka Virtulis varētu būt Šipkēvics, jo, kā viņa uzsvēra, “kaut kur tak viņš ir”. Viņa norādīja, ka arī “Bebrs varētu būt Šipkēvics”, piebilstot: “Bet es tagad uz katru masku skatīšos, vai tas nav viņš.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.