Kultūra
Literatūra

Skandalozā grāmata „Viltvārdis” tagad nopērkama arī “Amazon.com” e-grāmatas formātā0


Plakāts publicista un žurnālista Lato Lapsas grāmatai “Viltvārdis” veltītā “improvizētā brīfinga” laikā pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas, kuru apmeklē Valsts prezidents, lai tiktos ar vadību un runātu par bibliotēkas digitālajiem resursiem un digitālās jomas perspektīvu.
Plakāts publicista un žurnālista Lato Lapsas grāmatai “Viltvārdis” veltītā “improvizētā brīfinga” laikā pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas, kuru apmeklē Valsts prezidents, lai tiktos ar vadību un runātu par bibliotēkas digitālajiem resursiem un digitālās jomas perspektīvu.
Foto: Evija Trifanova/LETA

No šodienas grāmata „Viltvārdis” pieejama arī “Amazon.com” e-grāmatas formātā, tā portālu LA.LV informēja grāmatas izdevējs “Apgāds Mantojums”.

“Lasītājiem, kuriem kādu iemeslu dēļ nav izdevies grāmatnīcā iegādāties jauno Lato Lapsas un Kristīnes Bormanes grāmatu „Viltvārdis”, tā no šodienas e-grāmatas formātā ir pieejama globālajā tirdzniecības platformā “Amazon.com,” par jaunumiem vēsta grāmatas izdevējs.

“Amazon.com” saite uz jauno e-grāmatu ir atrodama šeit. „Viltvārža” e-grāmatas cena ir 9,62 ASV dolāri – tātad aptuveni 8,20 eiro, no kuriem autoru daļa ir 2,37 eiro, bet pārējā ir “Amazon.com” izmaksas un nodokļi.

“E-grāmata ir gandrīz identiska drukātajam „Viltvārdim”, taču ir labotas dažas sīkas neprecizitātes. Piemēram, tagad ir precīzi norādīts, ka, ja ticēt grāmatas galvenajam varonim, viņš kopā ar tēvu „naidīgās radio balsis” esot regulāri klausījies mājoklī, kas atradās VDK „stūra mājai” nevis iepretim, bet gan blakus esošā un ar to pat savienotā mājā,” sacīts paziņojumā presei.

Tāpat tagad e-grāmatā precīzi esot norādīts, ka pagājušā gada rudenī Valsts prezidents Egils Levits izdevumam „Neatkarīgā Rīta Avīze” sniedzis veselas divas intervijas, no kurām vienā viņš apgalvojis, ka viņam nekad neesot bijusi Vācijas pilsonība, bet otrā – ka tomēr esot gan bijusi. “„Papīra” grāmatā šis fakts bija palaists garām,” uzsver izdevējs.

Pēc grāmatas iznākšanas no lasītājiem esot saņemts apjomīgs informācijas daudzums saistībā ar virkni tēmu, kas „Viltvārdī” nav pieminētas vispār vai kurām nav pievērsta pienācīga uzmanība. “Tostarp jaunus jautājumus rada ziņas par patieso Egila Levita dzimšanas gadu, par iepriekš nepamanītām pretrunām un dīvainībām viņa oficiālajos radurakstos, par iespējamo ģimenes pārstāvju sadarbību ar VDK u.c.,” uzsver grāmatas izdevēji.

“Jaunu vielu izpētei ir devis arī pats grāmatas galvenais varonis, prezidenta kancelejas organizētā intervijā „Latvijas Avīzei” gan atklājot jaunu, arhīvos pārbaudāmu versiju par savas mātes radurakstiem un norādot uz viņas nezināmo tēvu, gan arī padziļinot aizdomas par to, kas un kādā veidā Levitu ģimenei, izbraucot no PSRS, „piemeklēja” tēva māsīcu Izraēlā – lai gan Egils Levits iepriekš bija publiski izplatījis versiju, ka visi tēva radi gājuši bojā holokaustā, un tagad apgalvo, ka to „neesot meklējis”,” teikts preses paziņojumā.

Saistītie raksti

Ļoti iespējams, ka šā gada nogalē, kad ir paredzēta „Viltvārža” turpinājuma – grāmatas „Valstsgribis” publicēšana, reizē klajā iznāks arī „Viltvārža” otrais papildinātais izdevums, kurā tiks atspoguļota visa jaunatklātā informācija saistībā ar “”skeletiem”  Levita skapjos”, norāda “Apgāds Mantojums”.

Tāpat grāmatas izdevējs lūdz, lai visi, kuru rīcībā ir sabiedrībai nozīmīga informācija par Egila Levita darbību, tiek aicināti rakstīt uz e-pasta adresi latolapsa@protonmail.com.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

GL
Gunta Lūse
Horoskopi un mistika
“No milzu ozoliem nāca tik jaudīga enerģija, ka elpa aizrāvās. Šie koki ir apmēram 400 gadu veci! ” Kā Miervaldis izveidoja dižozolu taku, kur gūt līdzsvaru un spēku 1
9 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Ugunsgrēkā daudzdzīvokļu ēkā Čehijā gājuši bojā desmit cilvēki
5 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
“Kamēr Pūce slēpjas kā vēzis alā, Krišjānis pa ballēm laiž, bet zakatistovi devušies uz dzimto planētu!” Egila Līcītša feļetons
5 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“Pamēģiniet iztikt ar 300 eiro, šo cilvēku dzīve kļūst par izdzīvošanu,” Arhibīskaps Vanags par pensijām, NĪN un korupciju Rīgā 12
14 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Polija kļūst par “Trampa fortu”, papildinot ASV karavīru skaitu valstī. Krievija solās “turēt roku uz pulsa” 7
18 stundas