Skatītājs par ēdināšanu skolās: Ēdāju ir maz, ēdienu tikai sacūko 71

“Labklājības ministrijā nesen bija domnīca par Eiropas bērnu garantiju, kurā viens no aplūkotajiem jautājumiem bija ES mērķis nodrošināt katram bērnam vismaz vienu veselīgu maltīti dienā. Institūciju darbiniekiem bija grūtības šo mērķi saprast, jo pie mums skolās bērni negribot ēst pusdienas..” – tēmu par skolēnu pusdienu paradumiem izvērš TV24 raidījums “Uz līnijas”. Kāds skatītājs arī raksta, ka skolu ēdnīcās bērnu ir maz un ēdiens tiek tikai sacūkots. Vai tā ir problēma, ka bērni neēd skolas ēdnīcā piedāvāto?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Lasīt citas ziņas

Nē, es tam nepiekrītu. Bet, ja runā par finansēm, nekad nebūs tā, ka tas atrisina visas problēmas. Vienmēr ir bijis tā, ka ēdinātājam pie sava pakalpojuma kvalitātes ir jāstrādā un jātur kvalitātes līmenis. Šādu komentāru TV24 raidījumam “Uz līnijas” sniedza Jānis Meija, Izglītības iestāžu ēdinātāju asociācijas pārstāvis.

“Bet par uzstādījumu, ka katram bērnam jānodrošina siltas pusdienas, jā, mēs kā asociācija par to iestājamies un esam priecīgi, ka arī citas sabiedriskās organizācijas aicina bērniem skolās nodrošināt siltu ēdienu.”

CITI ŠOBRĪD LASA
Ja mēs vēlamies ilgtspējīgu, veselīgu sabiedrību, tad šīs siltās pusdienas būtu tas, uz ko valstiski tiekties, tā runā Meija.

Komentējot problēmu par to, ka bērni negrib ēst skolas ēdienu, Meija saka: “Nē, tā nav, ka bērni negribētu ēst. Un šeit mēs atgriežamies pie tā, ka problēma varētu būt dažādībā. Ja mums ir viena veida ēdiens, nekad visi nebūs apmierināti.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.