Eirovīzijas dziesmu konkursa 2024 finālisti

FOTO. Skolas direktors sašutis par Eirovīzijas “dibenu” vērtībām: “Ja Dons būtu skūpstījis kādu vai laizījis grīdu, tad noteikti ierakstītos standartā” 185

Eirovīzijas dziesmu konkurss nu ir noslēdzies, un daudzi cilvēki, tostarp Valles pamatskolas direktors Jānis Viegliņš, neslēpj savu sašutumu par fināla dalībnieku vulgāro veidolu. “Pasaule paliek traka, šo atbalstot,” viņš uzsver.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā 10
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas

Sociālo tīklu platformā “Facebook” viņš atklāj savu viedokli par redzēto: “Sajutos vecs, nemoderns un izklausīšos kā purpeklis. Vajadzētu jau uz ekrāna likt 18+  . Šķita, ka sacentīsies labākās dziesmas. Gaidīju jaukas melodijas. Skaistus tērpus.

Sagaidīju erotiskos šovus, vulgāru demokrātiju un “kurš trakāks” konkursu. Dons tajā bija kā “taurenis” no citas planētas. Ja būtu skūpstījis kādu vai laizījis grīdu, ja būtu dedzinājis grāmatas vai “čurājis” pūlī,  tad noteikti ierakstītos standartā. Piedodiet.

CITI ŠOBRĪD LASA
Kā opis teikšu: “Pasaule paliek traka, šo atbalstot.”

Vienu brīdi domāju, ka mani tas netraucē, bet nu jau tas pa visām šķirbām lien arī manā infotelpā. Ļoti gribētu no šīs “dibenu” vērtības sargāt bērnus. Piedodiet vēlreiz!

Vismaz es parādīju savu attieksmi. Katram ir tiesības būt pašam un dzīvot pēc paša vērtībām, bet ne līdz netiklības, perversijas un savāduma demonstrēšanas citiem. Tas apzināti izaicina sabiedrību un tikai veicina neiecietību. Normām un disciplīnai ir jābūt arī šādos šovos. Piedodiet vēlreiz. Tagad par visu ir jāatvainojās, divreiz.”

Jau ziņots, ka Latvijas pārstāvis dziedātājs Dons ar dziesmu “Hollow” starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā ierindojās 16.vietā, bet Zviedrijas pilsētā Malmē sestdien notikušajā konkursā uzvarēja Šveici pārstāvošais dziedātājs Nemo (pilnā vārdā Nemo Metlers) ar dziesmu “The Code” (“Kods”), kopā iegūstot 591 punktu.

Dons Eirovīzijas dziesmu konkursa 2024 finālā

Dona izpildītajai dziesmai Eirovīzijas dalībvalstu žūrijas kopumā piešķīra 36 punktus, bet skatītāju balsojumā dziesma “Hollow” ieguva 28 punktus, kopā saņemot 64 punktus.

Horvātiju pārstāvošais dziedātājs “Baby Lasagna” (īstajā vārdā Marko Purišičs) ar dziesmu “Rim Tim Tagi Dim” ieguva otro vietu. Žūrijas un skatītāju balsojumā viņš kopā saņēma 547 punktus.

Trešajā vietā ierindojās Ukrainu pārstāvošais duets “Alyona Alyona” un “Jerry Heil” ar dziesmu “Teresa & Maria” (“Terēza un Marija”), kopā saņemot 453 punktus.

Ceturto vietu ieņēma Franciju pārstāvošais dziedātājs Slimans (pilnā vārdā Slimans Nebši) ar dziesmu “Mon amour” (“Mana mīlestība”), kas kopā saņēma 445 punktus.

Tālāk seko Izraēlas dziedātāja Edena Golana ar dziesmu “Hurricane” (“Viesuļvētra”), Īriju pārstāvošais mūziķis, kas identificējas kā nebināra persona, “Bambie Thug” ar dziesmu “Doomsday Blue” (“Pastardienas skumjas”), Itāliju pārstāvošā dziedātāja Andželīna Mango ar dziesmu “La noia” (“Garlaicība”) un Armēniju pārstāvošais duets “Ladaniva” ar dziesmu “Jako” (“Žako”).

Reklāma
Reklāma

Konkursa rīkotāju Zviedriju Eirovīzijā pārstāvēja duets “Marcus & Martinus” (identiskie dvīņu brāļi Markuss un Martinuss Gunnarseni) ar dziesmu “Unforgettable” (“Neaizmirstams”) un ierindojās devītajā vietā, kopumā saņemot 174 punktus.

Tālāk seko Portugāli pārstāvošā dziedātāja Jolānda (pilnā vārdā Jolānda Košta) ar dziesmu “Grito” (“Kliegt”), Grieķiju pārstāvošā Marina Sati ar dziesmu “Zari” (“Metamais kauliņš”), Vāciju pārstāvošais dziedātājs Īzaks (pilnā vārdā Īzaks Guderians) ar dziesmu “Always On The Run” (“Vienmēr skrējienā”), Luksemburgu pārstāvošā dziedātāja Tali (pilnā vārdā Tali Golerganta) ar dziesmu “Fighter” (“Cīnītāja”).

Dona Eirovīzijas tērps

Lietuvas pārstāvis dziedātājs “Silvester Belt ” (īstajā vārdā Silvestrs Belte) ar dziesmu “Luktelk” (“Pagaidi”) ieņēma 14.vietu. Viņš ieguva 90 punktus.

Tālāk seko Kipru pārstāvošā dziedātāja Sīlia Kapsis ar dziesmu “Liar” (“Melis”), dziedātājs Dons ar dziesmu “Hollow”, Serbiju pārstāvošā dziedātāja “Teya Dora” (īstajā vārdā Teodora Pavlovska) ar dziesmu “Ramonda”, Lielbritāniju pārstāvošais dziedātājs “Olly Alexander” (īstajā vārdā Olivers Aleksanders Torntons) ar dziesmu “Dizzy” (“Apreibis”), Somiju pārstāvošā “Windows95man” (dīdžejs un mākslinieks Tēmu Keisteri) ar dziesmu “No Rules!” (“Bez noteikumiem!).

Igauniju pārstāvošā hiphopa grupa “5MIINUST” un folka panku duets “Puuluup” ar dziesmu “(Nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi” (“Mēs (vēl) neko nezinām par (šīm) narkotikām”) ierindojās 20.vietā, iegūstot 37 punktus.

Tālāk seko Gruziju pārstāvošā dziedātāja Nutsa Buzaladze ar dziesmu “Firefighter” (“Ugunsdzēsējs”), Spāniju pārstāvošais sintīpopa duets ” Nebulossa” ar dziesmu ” Zorra” (“Lapsu mātīte”), Slovēniju pārstāvošais mecosoprāns “Raiven” (īstajā vārdā Sāra Briški Cirmane) ar dziesmu “Veronika”, Austriju pārstāvošā dziedātāja “Kaleen” (īstajā vārdā Marija Sofija Kreisla) ar dziesmu “We Will Rave” (“Mēs aizrausimies”), un 25.vietā ierindojās Norvēģiju pārstāvošā folkroka un progresīvā metāla grupa “Gate” ar dziesmu “Ulveham” (“Vilkāda”).

Somijas priekšnesums 2024. gada Eirovīzijā
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.