Kopenhāgenas tirdzniecības centrā sākusies apšaude

Slaktiņš Dānijā: Pēc apšaudes Kopenhāgenas iepirkšanās centrā trīs nogalinātie 0

Apšaude, kas nedēļas nogalē notika vienā no Kopenhāgenas iepirkšanās centriem, nebija terorakts, pirmdien paziņojis Dānijas galvaspilsētas policijas priekšnieks Sērens Tomasens.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens 16
Necenties dzīvot tā, it kā tev būtu 40: sešas lietas, kuras nevajadzētu darīt, sasniedzot 60 gadu vecuma slieksni
RAKSTA REDAKTORS
“Viņa pati gribēja!” Grūtniecība 12 gadu vecumā – šeit var nebūt runa par “klasisku” izvarošanu
Lasīt citas ziņas

Kā ziņots, svētdien ap plkst.17:30 (plkst.18:30 pēc Latvijas laika) tirdzniecības centrā “Field’s” kāds vīrietis atklāja uguni uz apmeklētājiem. Apšaudē trīs cilvēki tika nogalināti, bet vēl četri guva ievainojumus.

Aizturētais šāvējs ir kāds 22 gadus vecs “etniskais dānis”.
CITI ŠOBRĪD LASA

Tomasens norādīja, ka uzbrucējs esot šāvis pūlī bez tēmēšanas uz konkrētiem cilvēkiem.

Nav lietisko pierādījumu vai liecību, kas norādītu uz teroraktu, atzina policijas priekšnieks.

Viņš tomēr atteicās komentēt jebkādus citus iespējamos šāvēja motīvus.

Tomasens atkārtoti norādīja, ka uzbrucējs rīkojies viens pats, piebilstot, ka iepriekš viņš saņēmis psihiatrisko palīdzību.

Policijas priekšnieks apliecināja, ka svētdienas vakarā sociālajos medijos izplatītie videoieraksti, kuros aizturētais redzams, pozējot ar ieročiem un kritizējot psihiatrisko aprūpi, kas nedarbojoties, ir īsti.

Naktī uz pirmdienu aizturētā “YouTube” un “Instagramkonti” konti tikuši slēgti.

SAISTĪTIE RAKSTI