Ekonomika
Darbs un nauda

SMS kredīts – ātri, ērti, vienkārši0

Foto – Fotolia

Tavs telefons var kalpot ne vien kā saziņas vai izklaides rīks, bet arī kļūt par virtuālu “maciņu”, jo ar tā palīdzību ir pieejams noderīgs pakalpojums – SMS kredīts. Šis ērtā un vienkāršā aizdevuma veids palīdz situācijās, kad ātri nepieciešami finanšu līdzekļi ārkārtas situācijām.

Ko nozīmē SMS kredīts?
Gandrīz visi SMS kredīti ir atkārtotie ātrie aizdevumi, jo pirmo reizi jebkurš aizdevējs vēlēsies pārliecināties par Tavu personību un noskaidrot maksātspēju. Lai to izdarītu, visbiežāk jāaizpilda pieteikums internetā, kurā jānorāda:

● Savi personas dati – vārds, uzvārds, personas kods;
● Konta numurs, kurā SMS kredīts būs jāieskaita;
● Mobilā telefona numurs, ar kura palīdzību turpmāk varēs saņemt SMS kredītu.

Pēc tam, kad šie dati būs iesniegti kredīta devējam, uzņēmums tos pārbaudīs un lems par to, vai SMS kredīts Tev var tikt piešķirts. Ja atbilde būs pozitīva, Tev būs jānosūta viens eiro cents no pieteikumā norādītā konta uz aizdevēja kontu. Tādējādi uzņēmums pārliecināsies, ka esi precīzi norādījis savus datus, kā arī būs drošs, ka aizdevums nonāks pareizajā kontā. Saņem pirmo kredītu, atmaksā laicīgi un turpmāk nauda ārkārtas situācijās Tev pie šī uzņēmuma būs pieejama ar vienas īsziņas palīdzību. Galvenais – kredīta pieprasījumu veikt tikai no tā mobilā telefona numura, kāds bija norādīts pieteikumā.

Kam piešķir SMS kredītu?
SMS kredīts un jebkurš cits īstermiņa aizdevuma veids ir pieejams tikai pilngadīgām personām. Daudzi uzņēmēji pat nosaka augstāku vecuma slieksni, norādot, ka personai, kas aizņemas naudu jābūt vismaz 20 vai 21 gadu vecam. Tāpat mēdz pastāvēt arī maksimālā aizņēmēja vecuma ierobežojumi, piemēram, SMS kredīts dažviet nebūs pieejams pensionāriem no 65 gadu vecuma. Lai noskaidrotu nosacījumus precīzāk ,ir iespējams izmantot divas iespējas:

1. Doties uz konkrētā uzņēmuma mājaslapu un sameklēt nosacījumu sadaļu;
2. Izmantot internetā pieejamās ātro kredītu salīdzināšanas vietnes, kurās kredītdevēju nosacījumi redzami vienuviet.

Ja vēlies, lai Tev vajadzības gadījumā būtu pieejams SMS kredīts, nepieciešams arī uzturēt tīru kredītvēsturi, laicīgi veicot kredītu atmaksu. Kredīta devēji izskata Tavas iepriekšējās kredītsaistības un gadījumā, ja ir aizdomas par to, ka Tava maksātspēja nav atbilstoša, kredītu var arī atteikt.

LA.lv