Foto: Shutterstock

Šodien būs labāk, ja tu būsi mazliet egoists! Horoskopi 20.decembrim 3

Auns

Nevarētu teikt, ka šodien visi darbi būs nolemti veiksmei. Patiesībā gan zvaigznes paredz tev iespēju, bet tas, kā viss veidosies, tomēr ir atkarīgs no tevis paša.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Veselam
Ārvalstīs strauji izplatās jaunais Covid-19 paveids “FLiRT”. Medicīnas eksperte skaidro, vai šis vīruss ir konstatēts arī Latvijā un cik tas bīstams? 4
Kokteilis
Elīna Didrihsone piedzīvojusi lielu vilšanos – negaiss izjaucis vairāk nekā 1000 eiro vērto dēla dzimšanas dienas ballīti
Lasīt citas ziņas

Nepaļaujies šodien uz labu atmiņu, tu noteikti kaut ko aizmirsīsi. Pieraksti savus plānus un centies turēties pie tiem. Tad ir cerības, ka nekas nenoies greizi.

Dvīņi

Tu šodien būsi “grūti ieliekams rāmjos”. Pacenties vismaz, lai neviens necieš dēļ tavām trakulīgajām iegribām – tajā skaitā, tu pats.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Gaisā jūtamās pārmaiņas ietekmēs arī tevi. Pacenties gan, lai zvaigznes tevi pilnīgi neatrauj no zemes. Tev būs bagātīgi attīstīta fantāzija un reizēm – kas par daudz, tas par skādi.

Lauva

Laiks ir vislielākais dārgums, kāds cilvēkiem ir dots. Un it īpaši – šodien. Pacenties savu laiku tērēt saprātīgi un dāvāt tiem, kas to tiešām ir pelnījuši.

Jaunava

Esot pārliecināts par to, ka tev ir taisnība, centies nepieļaut kļūdas. Ieklausies apkārtējo padomos, iespējams, tie nemaz nav tik muļķīgi kā tev varētu likties.

Svari

Šodien tev nevajadzētu balstīties uz intuīciju, bet tāpat arī nevajadzētu ticēt tikai tam, ko acis rāda. Zelta vidusceļš ir vispareizākais. Īpaši šodien.

Skorpions

Pār tevi šodien valdīs liels optimisms. Attiecīgi tev viss rādīsies skaistās un saulainās krāsās, bet tev jāatceras, ka kādam citam tas viss var izskatīties pavisam citādi!

Strēlnieks

Šodien tevi ietekmēs kāds sens notikums. Iespējams, tu satiksi kādu cilvēku no pagātnes, kas uzjundīs tavas atmiņas.

Mežāzis

Šodien tu būsi iedomājies, ka tev pienākas tas, ko tu vēlies. Tu vari dabūt vēlamo, tomēr tikai ar vienu nosacījumu – nedari neko pret citu cilvēku gribu.

Ūdensvīrs

Šī diena ir piemērota ļoti akurātai rīcībai. Ja tu kaut ko sasteigsi, tad rezultāti, protams, liks tev vilties.

Zivis

Šodien būs labāk, ja tu būsi mazliet egoists. Piever acis uz visu citu cilvēku problēmām – tev nav tās jārisina. Tev pietiek ar savējām!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.