Foto: Pexels

Šodien pārsvarā būs saulains 0

Pirmdien, septembra pēdējā dienā, Latvijā gaidāms pārsvarā sauss un saulains laiks, prognozē sinoptiķi.

Domes deputāts Brēmanis pulksten 2 naktī iesniedz budžeta priekšlikumu, kas sasmīdina visu Latviju 1
Kokteilis
Viņas ir kā vīns! 4 zodiaka zīmes, kuru sievietes ar gadiem kļūst tikai valdzinošākas
Latvijā šogad notiks masu atlaišanas: darba devēji atklāj savus plānus; uz strīpas būs pat Rīgas pašvaldības darbinieki 24
Lasīt citas ziņas

Pūtīs lēns vējš, Latgalē – lēns līdz mērens ziemeļaustrumu vējš.

Gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +11..+15 grādiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā spīdēs saule, nav gaidāmi nokrišņi, vējš lēni pūtīs no austrumu puses un gaiss iesils līdz +13..+14 grādiem.

Laikapstākļus nosaka anticiklons. Atmosfēras spiediens paaugstinājies līdz 1027-1029 hektopaskāliem jūras līmenī.

Pirmdienas rītā Latvijas lielākajā daļā gaisa temperatūra pazeminājusies līdz 0..+3 grādiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.

Iepriekš tik zema gaisa temperatūra Latvijā bija maija pirmajā pusē. Savukārt 30.septembra un arī visa mēneša aukstuma rekords ir -7,3 grādi, kas reģistrēti 1976.gadā Zosēnos.

Siltāks laiks saglabājas atsevišķās vietās piekrastē. Plkst.5 gaisa temperatūra Ventspils ostā bija +9 grādi, Daugavgrīvas novērojumu stacijā – nepilni +12 grādi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.