Foto: Unsplash

Šodien saprāta balss apklusinās tavu sirdsbalsi! Horoskopi 5. decembrim 4

Auns

Šodien tev var rasties dedzīga vēlme būt vienatnē ar sevi, un, protams, tev liksies, ka kāds tavas robežas nemitīgi pārkāpj. Tev nav nepieciešams atvairīt visus, tikai tos, kuri tevi patiešām kaitina!

Reklāma
Reklāma

Vērsis

VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Pirmā partija ir klāt! Tūkstošiem lēto, Ķīnā ražoto, elektroauto ar milzu kuģi pietauvoti Eiropā 119
Ne uz priekšu, ne atpakaļ tīruma malā – palīdzīgu roku “ātrajiem” sniedz fiksi vietējie puiši: Personāls sūta jums sveicienus! 15
Lasīt citas ziņas

Šodien citi tevi novērtēs svarīgi cilvēki. Un, kas pats galvenais – novērtēs tevi gan ārēji, gan arī pēc taviem talantiem. Būtībā – tu spīdēsi!

Dvīņi

Šodien tev vajadzētu rūpēties par savu izskatu un vienlaikus arī par savu veselību. Tu atpūtīsies, baudīsi, gūsi prieku un tava veselība arī tev pateiks “paldies”.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Tev nevajadzētu šodien uzņemties neko tādu, ko tu neprot darīt vai kur tev ir maza pieredze. Labāk konsultējies ar kādu speciālistu, lai arī cik nenozīmīga sākotnēji šķistu šī problēma – nemaz nesāc to risināt.

Lauva

Šodien tev būs jādara kaut kas diezgan nepatīkams. Nesūdzies par likteni pārāk skaļi – tas var aizvainot kādu citu, kam klājas vēl smagāk, nekā tev.

Jaunava

Tā vietā, lai tērētu enerģiju tukšām emocijām, pievērsies kaut kam daudz lietderīgākam. Ja nu patiesi šodien ir tāda diena, kad nekas steidzams nav jārisina, vismaz sakārto mājokli.

Svari

Tev nevajadzētu darīt neko tādu, kas nav vairākas reizes rūpīgi pārdomāts un rūpīgi izsvērts. Jebkurai paviršai kustībai var būt nepatīkamas sekas.

Skorpions

Tev ir bagātīga iztēle, tāpēc izmanto to, lai izkrāšņotu apkārtējo pasauli. Ja kāds tuvinieks neļauj tev, piemēram, nokrāsot sienas dzīvojamā istabā tādas, kādas tu gribi, izdomā kaut ko “nekaitīgāku”.

Strēlnieks

Šodien jābūt uzmanīgam ar jokiem. Tevi var pārprast, un tas nenotiks humora trūkuma dēļ, bet gan tavas asās mēles dēļ.

Mežāzis

Iespējams, ka tu esi pievienojies nepareizai kompānijai. Izsver visus “par” un “pret”, un varbūt tu sapratīsi, ka ir pienācis laiks ne tikai mainīt vidi, bet arī šos cilvēkus, kas ir tev apkārt.

Ūdensvīrs

Iespējams, ka šodien tu uztrauksies par savu veselību. Tev arī būs dota lieliska dāvana saskatīt lietas, ko citi nespēj ieraudzīt.

Zivis

Šodien saprāta balss apklusinās tavu sirdsbalsi. Ņem vērā to, ka ne vienmēr ir jāseko savai intuīcijai, jo reizēm tā var kļūdīties.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.