Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šodien tev jāatceras viens vārds – kompromisi! Horoskopi 15.februārim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Mācies glabāt svešus noslēpumus – šodien ar tevi noslēpumos dalīsies nepazīstami cilvēki. Pat, ja tev tas liekas dīvaini, cieni viņus un esi draudzīgs – uzklausi!

Vērsis

Tava dzīve varētu būt pasakaina, ja vien ne mazas nepatikšanas, kas saistītas ar profesionālo sfēru. Šodien gaidāmi konflikti – gan darba jautājumos, gan pastāv risks, ka arī ģimenē. Centies turēties “ēnā” un viss būs labi.

Dvīņi

Pievērs uzmanību tam, kā tu komunicē un kā izturies pret cilvēkiem – patiesībā tieši no tevis paša attieksmes šodien ir atkarīgs tas, kādas būs tavas attiecības ar citiem cilvēkiem.

Vēzis

Tev ir savi ieradumi, un tevi ir grūti “izvilināt” ārpus mājas, it īpaši, kad runa ir par ballītēm. Tomēr, ja tu neiemācīsies “pārslēgties”, tu vari “pārdegt”. Iespējams, ka tām nav jābūt ballītēm, bet jebkas cits, kas tev dara prieku un ļauj “atslēgties”.

Lauva

Tu vienmēr centies pēc tā, lai padarītu savu dzīvi krāsainu un aizraujošu. Bet šajā dienā tu to darīsi lieliem tvērieniem. Tu vari kļūt par centrālo varoni dažādos pasākumos vai ballītēs, un iepazīties ar ļoti ietekmīgiem cilvēkiem. Varētu teikt – šī būs tava diena!

Jaunava

Pateicoties veiksmīgam planētu stāvoklim, Jaunavas šodien varēs sasniegt lieliskus rezultātus un mērķus. Galvenais, rīkojies saskaņā ar plānu un neļaujies spontānām idejām.

Svari

Tavas līdera spējas būt pašos augstumos un tu varēsi šodien nodibināt kontaktus jebkurā jomā. Tu spēsi apmierināt savas ambīcijas!

Skorpions

Šodien tu vari pievērsties tām iecerēm, kas ir saistītas ar tavu darbu un karjeras mērķiem – plāno savu nākotni un pavisam drīz tev lielu daļu no tā patiešām izdosies piepildīt.

Strēlnieks

Centies nebūt tik pretenziju pilns pret apkārtējiem – tu daudzās jomās pārvērtē savas spējas un vienmēr ir vajadzīgs kāds, kam tu vari palūgt palīdzību. Nededzini tiltus, ja tu vēl grasies pa tiem staigāt!

Mežāzis

Tava galvenā problēma šodien būs konflikti ar citiem cilvēkiem – centies to nedarīt, it īpaši sīkumu dēļ! Uzsāksi strīdu dēļ nieka, bet beigsies tas ar pamatīgām nepatikšanām. Arī tev.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien tev jāatceras viens vārds – kompromisi. Ja tu tos iemācīsies pieņemt, diena noritēs veiksmīgi un nekādi nepatīkami pārsteigumi nav gaidāmi.

Zivis

Centies šodien neuztraukties ne par ko – tev izdosies izvairīties gan no konfliktsituācijām (kuras šodien būs), gan pat arī realizēt šīs dienas ieplānoto.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.