Horoskopi un mistika
Horoskopi

3 horoskopa zīmju pārstāvji, kas paši pret savu gribu, dzīvo pagātnē0

Foto: Unsplash

Viņi pagātnē dzīvo daudz vairāk, nekā ir gatavi sev paši to atzīt!

Vērsis

Tu neesi gatavs atklāties jaunai pieredzei un notikumiem. Tieši otrādi – tu intensīvi pārdzīvo par to visu, kas tev pagātnē nav izdevies. Tu iztērē daudz spēka un laika tam, lai noturētu to, kas tev nekad nav bijis. Kad kaut kas mainās, tev ir grūti pielāgoties un adaptēties, lai arī tu saproti, ka to darīt vajadzētu. Pat, ja nākotne šķiet gaišās krāsās un piedāvā labas perspektīvas, tev tik un tā ir grūti palaist vaļā pieredzi pagātnē.

Vēzis

Tev ir ne tikai liela un plaša sirds, bet arī tikpat lieliska atmiņa. Tu ļoti sargā brīnišķīgus brīžus pagātnē, taču reizēm tas traucē tavām attiecībām ar nākotni. Tu atceries absolūti visus lieliskos mirkļus, bet diemžēl arī sliktos. Un tas bieži traucē tev doties tālāk. Dažreiz tev liekas, ka agrāk viss bija labāk (it īpaši, ja cilvēki, ar kuriem tu saisti šīs atmiņas, vairs nav kopā ar tevi). Ja vien tev būtu dota burvju nūjiņa, visticamāk, pagātnē tu atgrieztos atkal un atkal.

Skorpions

Kad dzīve tev dod kādu triecienu, kā likums, tas ir ļoti sāpīgi. Ja tu kādam “atveries”, tad absolūti neturi noslēpumā ne savas emocijas, ne jūtas. Un vēl tu vēlies, lai viss notiktu tieši tā, kā tu gribi, nevis tā, kā to paredzējis liktenis. Un, ja tu šajā mirklī ciet kādu neveiksmi vai ar kādu, piemēram, izšķiries, tad aizvainojums un sliktās emocijas tevi “iesloga” pagātnē. Tu no visa spēka centies nezaudēt kontroli, tomēr, atzīsti, tas nav tavos spēkos. Tu pagātnē dzīvo daudz vairāk, nekā esi gatavs pats sev to atzīt.

Saistītie raksti
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.