Horoskopi un mistika
Horoskopi

Rozes, sirsniņas un bučiņas: TOP 5 horoskopa zīmju pārstāvji, kas ir vislielākie romantiķi0

Foto: Unsplash

Mūsdienu pasaulē un ikdienas steigā bieži vien pāris attiecībās aizmirst par tādu svarīgu sastāvdaļu kā romantika. Tomēr, ne visiem cilvēkiem daba ir devusi tādas prasmes – būt romantiskiem, tomēr ir daži “izredzētie”, kam tas ir dots!

Lūk, astrologi uzskata, ka šie 5 horoskopa zīmju pārstāvji, ir vislielākie un “nelabojamākie” romantiķi!

5. vieta: Svari

Svari ļoti cenšas būt romantiski, taču dažreiz tas mijās ar emocionālām kaislībām un bieži vien viņu centieni vairāk atgādina meksikāņu seriālu, nekā skaistu, romantisku filmu. Tomēr neņem ļaunā! Svari cenšas no visas sirds! Viņiem, iespējams, dažreiz ir grūti izrādīt savas emocijas, taču, ja reiz viņu sirsniņa “iedegusies”, tā deg ilgi un ar karstu liesmu. Novērtē!

4. vieta: Jaunava

Šie cilvēki ir ar atvērtu sirdi un rūpēties par sev mīļajiem viņiem nozīmē tāpat kā elpot. Un, lai arī Jaunavas cenšas pēc personīgā komforta, par egoistiem šos cilvēkus nekādi nevar saukt: viņi vienmēr vispirms domās par savu mīļoto cilvēku. Un neskoposies ar komplimentiem un dāvanām.

3. vieta: Vēzis

Ar pārliecību var sacīt, ka Vēzi viņa dzīvē virza mīlestība. Viņš patiešām jūtas gandarīts, kad var rūpēties par sev mīļajiem cilvēkiem un pasaulei dāvāt mīlestību un labestību. Lai arī dažkārt Vēzis ir ļoti ierāvies savā čaulā un nerāda savas jūtas, dziļi sirdī viņš ir ļoti romantisks cilvēks.

2.vieta: Vērsis

Saistītie raksti

Ietiepīgs un mazliet valdonīgs, tomēr, kad iemīlas, tad uz mūžu. Un šim vienīgajam un īstajam cilvēkam Vērsis nebaidīsies parādīt arī savu trauslo pusi. Brīdī, kad Vērsis ir pārliecināts, ka viņš patiešām mīl, viņš neskoposies ne ar komplimentiem, ne dāvanām, ne citiem aizkustinošiem pārsteigumiem. Un reizēm, būdams patiešām iemīlējās, mīlestības dēļ viņš var izdarīt arī kaut ko pavisam traku!

1. vieta: Zivis

Iemīlējušās Zivis – tie ir cilvēki, kuri izskatās kā mazliet dīvaini, un tā vien šķiet, ka gaisa vietā viņi ieelpo un izelpo mīlestību. Savas mīlestības dēļ viņi ir gatavi darīt visu: reizēm pat tad, kad viņi saņem noraidījumu, viņi savu kaislību nespēj “apdzēst” un tas parādās arī viņu uzvedībā. Zivīm mīlestība nozīmē pilnīgi visu – sākot ar sajūtām, emocijām un beidzot ar sirsnīgiem uzmanības apliecinājumiem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.