Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šodien tu būsi savu plānu vergs! Horoskopi 15.augustam0

Foto: Pexels

Auns

Centies šodien neaizmirst par tiem cilvēkiem, kuru viedoklis tev ir svarīgs. Atceries, ka labs vārds reizēm nospēlē daudz lielāku lomu kā nopirkta dāvana.

Vērsis

Šodien tu, iespējams, vari sajusties savu plānu vergs, jo tu centīsies darīt visu nepieciešamo, lai visu atrisinātu, bet tev tas var neizdoties. Un tas tev var sagādāt mocības.

Dvīņi

Kaut kas svarīgs šodien, iespējams, var sākt notikt tad, kad tev tam nav laika. Un tas tevi ļoti kaitinās.

Vēzis

Šodien tev būs grūti aprēķināt savus spēkus un iespējas. Situācija arī var iziet ārpus kontroles – tāpēc esi ļoti uzmanīgs.

Lauva

Mācēsi tikt galā ar jebkuru situāciju, lai cik sarežģīta tā arī nebūtu. Taču diena solās būs salīdzinoši mierīga un, visdrīzāk, ka savus mērķus tu sasniegsi.

Jaunava

Šī diena tevi var pārsteigt. Esi atvērts pret to informāciju, kas ienāk, izmanto to savā labā. Viss, ko šodien uzzināsi, tev var ļoti noderēt.

Svari

Šodien tava rīcība būs visiem kā uz delnas, tāpēc domā gan par to, ko citiem saki, gan par to, kā rīkojies. Ja darīsi nesmuki, visu to atcerēsies. Un ilgi.

Skorpions

Šī diena, visdrīzāk, būs tāda, ka tev nāksies izlikties, ka neko neesi ne dzirdējis, ne redzējis. Jo tevi nemitīgi gribēs iesaistīt kādos konfliktos.

Strēlnieks

Uzvara būs tavās rokās, ja tu visu darīsi korekti. Ja krāpsies vai melosi, veiksme tev pagriezīs muguru.

Mežāzis

Šī diena no tevis prasīs savā ziņā piepūli. Gaidīt gan kādas dāvanas no likteņa nevajadzētu, jo, visdrīzāk, visu tev nāksies sasniegt paša spēkiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu būsi pārāk vieglprātīgs. Iespējams, ka tu vari izdarīt daudz, bet neizdarīsi savas attieksmes dēļ. Pēc tam nesūdzies!

Zivis

Šī dien būs kā labirints. Būs nesaprotamas sajūtas, nesaprotamas emocijas un pat nesaprotama rīcība. Īsāk sakot, gaidi pārmaiņas un pārdzīvo tās.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.