Foto: Shutterstock

Šodien uzmanies no pārāk skaļiem paziņojumiem, tevi var pārprast! Horoskopi 14.maijam 0

Auns

Esi ļoti uzmanīgs, jo šodien pastāv iela iespēja, ka tu kaut ko sabojāsi pēdējā brīdī. Starp tiem cilvēkiem, kas ir tev tuvumā, kāds pāris izrādīsies tev ļoti nelabvēlīgs.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Kokteilis
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Kokteilis
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191
Lasīt citas ziņas

Tu vari noslēpt galvu smiltīs – varbūt uz brīdi palīdzēs, bet neko neatrisinās. Tev nāksies pārvarēt savas bailes, lai atrisinātu esošo situāciju.

Dvīņi

Tu vari izrādīties kā “zem lupas”. Pacenties tāpēc nedarīt neko tādu, kas varētu vērsties pēc tam pret tevi pašu.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Šodien tev nāksies iztērēt no sevis ļoti daudz, lai tiktu pie vismaz kāda mērķa. Nebūs nekā neiespējama, bet tikai tad, ja tu ļoti, ļoti papūlēsies.

Lauva

Nevajag koncentrēties uz neveiksmēm, bet tieši to tu šodien gribēsi darīt. Jo vairāk tu domāsi par neveiksmēm, jo vairāk tās tev sekos.

Jaunava

Pārskati savus plānus tuvākajai nākotnei, iespējams, tu ieraudzīsi tajos kādu kļūdu, ko tev jāsteidz labot!

Svari

Uzmanies no pārāk skaļiem paziņojumiem – tevi kāds var krietni pārprast. Ja tu taisies kādam kaut ko paziņot, vēlams, pirms tam atskaņo to skaļi un padomā, kā izskanējušais tev pašam izklausījās.

Skorpions

Neļauj nevienam šodien sevi aizvainot. Jo tas var novest pie kāda ļoti liela un grūti risināma strīda. Ja jūti, ka “iekarsti”, dodies prom un pārtrauc sarunu.

Strēlnieks

Jo mazāk tu šodien domāsi par to, kā uzvesties, kā runāt un ko teikt, jo veiksmīgāk tev viss izdosies. Jebkurš mēģinājums izlikties, novedīs pie izgāšanās.

Mežāzis

Pacenties nedot iemeslu šodien kādam par tevi runāt nelāgas lietas. Pilnīgi skaidrs, ja tas sāksies, tad būs kā lavīna – nevarēs apstāties.

Ūdensvīrs

Pavadi šo dienu kopā ar tiem cilvēkiem, kuri tev patīk. Nesēdi viens mājās un nesūdzies par sērīgo dzīvi. Tai nav ne vainas!

Zivis

Tev beidzot ir brīnišķīga iespēja ieraudzīt sava sasniegtā rezultātus. Protams, ka tas tevi ļoti, ļoti iepriecinās.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.