Foto: SCANPIX/REUTERS/LETA

Somijā konstatēts pirmais koronavīrusa gadījums, “Lufthansa” pārtrauc reisus uz Ķīnu 0

Pievieno LA.LV

Somijā koronavīruss diagnosticēts Ķīnas tūristei, trešdien pavēstīja Somijas veselības amatpersonas, apliecinot, ka šis ir pirmais gadījums, kad valstī konstatēts nāvējošais vīruss.

Veselam
Ko ēst sirds veselībai? 5 konservēti pārtikas produkti, kas patiešām nāk par labu mūsu organismam
Kokteilis
Viņi necieš kritiku un neuzticas nevienam: šīs zodiaka zīmes tiek uzskatītas par lepnuma karaļiem
FOTO, VIDEO. Maskavas centrs “izmiris”: uz Kremļa torņiem specvienības ar ložmetējiem, pilsētā izvietoti blokposteņi 29
Lasīt citas ziņas

32 gadus vecā sieviete nogādāta Lapzemes Centrālajā slimnīcā Rovaniemi pilsētā un ievietota izolatorā, vēsta raidsabiedrība YLE.

Sieviete pirms piecām dienām Ķīnā pametusi koronavīrusa uzliesmojuma epicentru – Uhaņas pilsētas reģionu.

CITI ŠOBRĪD LASA
Eiropā koronavīruss līdz šim bija konstatēts Francijā un Vācijā.

ācijas nacionālā aviokompānija “Lufthansa” trešdien paziņoja, ka nāvējošā koronavīrusa izplatības dēļ atceļ visus reisus uz un no Ķīnas līdz 9.februārim.

Lēmums par reisu pārtraukšanu attiecas arī uz “Lufthansa” grupā ietilpstošajām Austrijas nacionālo lidsabiedrību “Austrian Airlines” un Šveices nacionālo aviokompāniju “Swiss”.

“Lufthansa” ik nedēļu veic 73 reisus uz Pekinu, Šanhaju un vairākām citām Ķīnas pilsētām.

Par reisu pārtraukšanu uz Ķīnu koronavīrusa izplatības dēļ paziņojusi arī Lielbritānijas nacionālā aviokompānija “British Airways”.

Mirušo skaits koronavīrusa uzliesmojumā Ķīnā ir pārsniedzis 130, bet apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits ir apmēram 6000, trešdien paziņoja Ķīnas varasiestādes.

Japāna un ASV trešdien evakuēja savus pilsoņus no koronavīrusa uzliesmojuma epicentra – Hubei provinces administratīvā centra Uhaņas pilsētas.

Vīruss izplatījies jau vismaz 16 valstīs.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.