Ekonomika
Bizness

“Sonarworks” – labākais investors0


“Imprimatur Capital” partneris Jānis Jānevičs (no labās) tik tikko spēj saturēt rokās visas piecu investoru grupai piešķirtās balvas par ieguldījumiem “Sonarworks”.
“Imprimatur Capital” partneris Jānis Jānevičs (no labās) tik tikko spēj saturēt rokās visas piecu investoru grupai piešķirtās balvas par ieguldījumiem “Sonarworks”.
Foto: Timurs Subhankulovs

Par pagājušā gada labāko investīciju atzīti investoru grupas ieguldījumi skaņas tehnoloģiju uzņēmumā “Sonarworks”.

Šis uzņēmums izstrādā katram cilvēkam individuāli pielāgojamu atskaņojamās skaņas profilu, kurš tālāk būtu aug­šuplādējams mākonī un pēc tam izmantojams visās skaņu atskaņojošajās ierīcēs – telefonos, datoros, automašīnas u.t.t.

Ja izdosies panākt vienošanos ar pasaules lielajiem audiotehnikas un automašīnu ražotājiem par šīs tehnoloģijas integrēšanu viņu ražojumos, tad šī uzņēmuma vērtība būs galvu reibinoša.

Investīcijas “Sonarworks” veikusi investoru grupa, kas sastāv no “Karma Ventures”, “Practica Capital”, “SuperAngel”, “Imprimatur Capital” un “Revo Capital”. Tikai “Imprimatur” ir Latvijas investori, pārējie pārstāv Igauniju, Lietuvu un Turciju.

Juris Birznieks (no kreisās), Uldis Ūsītis Guntars Stabulnieks spējuši saskatīt perspektīvu, ieguldot 76 000 eiro interaktīvo tirdzniecības plauktu displeju ražotājā “VividTech”, viņiem balva par perspektīvāko investīciju.
Foto: Timurs Subhankulovs

Balva par gada perspektīvāko investīciju privāto investoru sektorā tika piešķirta Uldim Ūsītim, Guntaram Stabulniekam un Jurim Birzniekam par investīciju 76 000 eiro apmērā interaktīvo tirdzniecības plauktu displeju ražotājā “VividTech”.

Jānis Grīnbergs (no labās) kopā ar klāt neesošo partneri Kārli Babuli saņem balvu par gada zaļāko investīciju – ieguldījumiem uzņēmumā “Fertilizer Group”.
Foto: Timurs Subhankulovs

Savukārt nominācijā “Gada videi draudzīgākā investīcija” privāto investoru sektorā balvu ieguva Kārlis Babulis un Jānis Grīnbergs par investīciju 20 000 eiro apjomā uzņēmumā “Fertilizer Group”.

Saistītie raksti

Par “Gada finanšu konsultantu” kļuva “Callidus Capital”, bet par “Gada juridisko konsultantu” atzina advokātu biroju “Cobalt”.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.