Foto-LETA/AFP

Spānijā trauksme par tuvojošos karstuma vilni 0

Lielā daļā Spānijas izsludināta trauksme par tuvojošos karsta gaisa masu no Āfrikas, meteorologiem prognozējot karstumu līdz pat 44 grādiem pēc Celsija.

Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
Veselam
Antivakseri tagad dziļi nožēlo?! Pētījumā atklāta sensacionāla informācija par Covid-19 vakcīnām 8
RAKSTA REDAKTORS
“Jūs tur tajā valdībā esat nojūgušies?” Valdība par tautas naudu reklamē sevi komercmedijos 19
Lasīt citas ziņas

Spānijas Meteoroloģijas aģentūra ziņo, ka augsts trauksmes līmenis izsludināts astoņās provincēs Andalūzijas reģionā un ap Madridi.

Zemāks līmenis izsludināts vēl aptuveni 20 provincēs, aģentūrai brīdinot, ka trīs upju ielejās ceturtdien un piektdien termometru stabiņš var pakāpties līdz 44 grādiem pēc Celsija.

CITI ŠOBRĪD LASA

Varasiestādes aicinājušas iedzīvotājus dienas karstākajās stundās uzturēties iekštelpās, dzert ūdeni un uzturēt mājās un automašīnās pēc iespējas lielāku vēsumu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.