Latvijā
Sabiedrība

SPKC preses konference par aktuālo situāciju saistībā ar COVID – 190


Jurijs Perevoščikovs
Jurijs Perevoščikovs
Foto: Edijs Pālens/LETA

Šodien, 06.08. plkst.15:00 aicinām medijus uz attālinātu pasākumu Zoom platformā ar iespēju uzdot jautājumus par epidemioloģisko situāciju Latvijā saistībā ar COVID-19 un sīkāk par šodienas saslimšanas gadījumiem.

Uz mediju jautājumiem atbildēs:

Jurijs Perevoščikovs, Slimību profilakses un kontroles centra Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors;

Sergejs Čevers, Murjāņu sporta ģimnāzijas direktora p.i.;

Igo Japiņš, Riteņbraukšanas federācijas prezidents;

Anda Mičule, Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamenta direktora vietniece.

Jau ziņots, ka aizvadītajā diennaktī, veicot 1829 Covid-19 testus, reģistrēti 18 jauni saslimšanas gadījumi, un puse no tiem saistīta ar uzliesmojumu Murjāņu Sporta ģimnāzijā.

SPKC rīcībā esošā informācija liecina, ka divi saslimušie atbraukuši no ārvalstīm – Serbijas un Īrijas. Vēl deviņi saslimušie ir saistīti ar uzliesmojumu Murjāņu Sporta ģimnāzijā, bet ar septiņām personām sākta saziņa, lai precizētu papildu informāciju. Epidemioloģiskā izmeklēšana turpinās.

Līdz ar jauniem atklātajiem gadījumiem Murjāņu Sporta ģimnāzijā kopējais saslimušo skaits sasniedzis 11, aģentūrai LETA apstiprināja SPKC pārstāve Ilze Arāja.

Saistītie raksti

Latvijā līdz šim veikti 207 909 Covid-19 izmeklējumi, saslimušas 1275 personas un 1070 izveseļojušās, bet 32 mirušas.

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā nav stacionētu pacientu ar Covid-19. Stacionāros patlaban ārstējas seši ar jauno koronavīrusu sasirgušie, un visiem slimības gaita ir vidēji smaga. Līdz šim no stacionāra izrakstīts 191 Covid-19 pacients, starp kuriem ir gan tie, kas izveseļojušies, gan tie, kas miruši.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.