Foto – Timurs Subhankulovs

Starpsaucieni. Māra Antoneviča replikas 2

“Mana vieta tagad ir manis mīlētajā Krievijā.” (Illarions Girss, organizācijas “Russkaja zarja” aktīvists, interneta sociālajā tīklā “Facebook” paziņojot par aizbraukšanu no Latvijas)

Veselam
Vēlu vakarā vai naktī gribas ēst? Lūk, seši pārtikas produkti, kas nekaitēs veselībai
Veselam
8 dzērieni, kas nomierina nervus labāk par tabletēm – to apstiprina zinātne 11
Tas ir nacionālās drošības jautājums! Stradiņa slimnīca no darba atlaiž 10 “īpašus” darbiniekus
Lasīt citas ziņas

M.A.: Un vajadzēja gadiem tā mocīties? Jācer, ka Girsa piemērs būs iedvesmojošs, bet vēl vairāk jācer, Latvijas drošības iestādēm pietiks prāta neprasīt viņa izdošanu, kā tas savulaik notika ar Girsa cīņubiedru Vladimiru Lindermanu.

“Es uzskatu, ka arī man var būt viedoklis. Kopš esmu politikā, nekad neesmu varējusi paust savu viedokli, jo tas vienmēr bijis apstrīdēts un apkarots.” “Vienotības” priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa intervijā žurnālam “Ir”)

CITI ŠOBRĪD LASA
Foto: LETA

M.A.: Kritika nav pretstats vārda brīvībai, bet gan tās sastāvdaļa.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.