Ilmārs Stūriška, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

“Mums nav kur iet! Noslēgšot gāzi un ūdeni!” Ogrē daudzīvokļu ēku atzīst par bīstamu un iedzīvotājiem nekavējoties liek pamest mājas 150
“Mēs ceram uz taisnību!” Sabiedrība sašutusi par soda apmēru ārstam, kura dēļ mira jauna sieviete 50
15 saderīgākie zodiaka zīmju pāri: viņiem ir pa spēkam radīt ideālu ģimeni 10

“Mums bija problēmas ar savainojumiem aizsargu pozīcijās,” zaudējumu Latvijas–Igaunijas basketbola līgas ceturtdaļfinālā skaidroja Tallinas “Kalev/Cramo” uzbrucējs Ojārs Siliņš.

Pašreizējā turnīra čempione “Kalev/Cramo” ceturtdaļfinālā divās spēlēs (60:67, 57:76) piekāpās regulārajā turnīrā vien septītajā vietā finišējušajai Pērnavas “Sadam”, kurā viens no līderiem ir Andris Misters. Tallinas vienību vada Roberts Štelmahers, asistē Akselis Vairogs, bet pārstāv Siliņš un Mārcis Vītols. Pēdējais gan savainojuma dēļ ceturtdaļfināla spēlēs nepiedalījās.

“Pirmajā mačā bija praktiski tikai viens spēlētājs, kurš varēja vadīt saspēli, otrajā bija vairāk, bet viņi nebija labākajā formā. Visu cieņu Pērnavai, kas gan taktiski, gan fiziski bija gatavāki, otrajā mačā bezierunu zaudējums. Viņi bija gatavi pret mūsu “pick&roll” sadarbībām, un nespējām iegūt ritmu uzbrukumā,” “Latvijas Avīzei” sacīja Siliņš.

Tallinas vienība sezonas otrajā pusē demonstrējusi nestabilu sniegumu, bijuši arī zaudējumi “Ogrei”, “Ventspilij”, tai pašai Pērnavai. Siliņš atzīst, ka, piedaloties trijos turnīros (arī Čempionu līgā un Vienotajā līgā līdz februāra izskaņai), pāris mēnešus bijis ļoti grūts grafiks. Šoreiz gan tas neesot attaisnojums. “Tagad obligāti jāuzvar Igaunijas čempionātā, nedrīkstam sēdēt un bēdāties. Būs daudz treniņu, treneris dos iekšā, un tā arī jābūt. Spēlētāji saprot, ka nav labi,” tā Ojārs Siliņš.

Vietu “Final Four”, kas šajās brīvdienās risināsies “Arēnā Rīga”, nodrošināja “VEF Rīga” un “Ogre”, kas divas reizes pārspēja attiecīgi “Tartu Ulikool Maks&Moorits” un “TalTech/Optibet”.

“Ventspils” vakar ceturtdaļfināla otrajā mačā viesos papildlaikā ar 77:79 zaudēja “Viimsi/Sportland”, sēriju zaudējot ar 0:2. Ronalds Zaķis igauņu uzvaru kaldināja ar 20 punktiem, esot mača rezultatīvākais spēlētājs.