Ilmārs Knaģis
Ilmārs Knaģis
Foto: Andris Grīnbergs

Ilmārs Knaģis: Tā runāja dalailama 0

Nupat, 14. septembrī, laikrakstā “Latvijas Avīze” izlasīju tur publicētās Tibetas garīgā līdera dalailamas domas, ka Eiropa pieder eiropiešiem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Krievijas Federācijā beidzas padomju tehnikas krājumi. Putinam ir kāds neticams plāns 93
Lasīt citas ziņas

Rekā, nedzirdēts jaunums! Tikai to ir aizmirsuši valstsvīri, kas jau desmitiem gadu ļauj pārplūdināt mūsu mazo Eiropu ar svešām tautībām un laikam samierinājušies ar musulmanisma uzvaru Eiropā.

“Eiropa ir morāli atbildīga sniegt palīdzību bēgļiem, kuriem tiešām pastāv drauds dzīvībai, taču galu galā viņiem ir jāattīsta pašiem sava valsts
CITI ŠOBRĪD LASA

,” tā, runājot starptautiskā konferencē Malmē Zviedrijā, sacīja nenoliedzami gudrais Tibetas dalailama (Nobela Miera balvas laureāts).

Bet gudrāki par viņu laikam tomēr ir mūsu pašu valsts darbinieki, Saeimas deputāti, ar atplestām rokām aicinot t. s. bēgļus uz Latviju, paši nezinādami, ko darīt ar saviem valstij naidīgiem elementiem.

Mēs esam piecdesmit gadus bijuši okupācijā, nekad neesam piedalījušies lielo valstu un tautu “pekstiņos” pret musulmaņiem (pat tā sauktajos Krusta karos tālā pagātnē). Vai mums tagad būtu tie “bēgļi” jāuzņem? Mums taču pietiek savu problēmu. Tām būtu jābūt arī lielo Eiropas Savienības valstu problēmām. Par to taču jārunā! Nemitīgi! Lai neaizmirstas.

Ilmārs Knaģis, politiski represētais

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.