Abi šodien evakuētie tirdzniecības centri atsākuši darbu 1

Svētdien, 18.decembrī, pēcpusdienā tika evakuēti cilvēki no veikaliem “Rīga Plaza” un “Domina”. Visi pircēji un darbinieki tika izvesti laukā no telpām, nekāda informācija netika sniegta.

Kokteilis
Gudrie dzīvo Rīgā, seksīgie – Jūrmalā, bet dumjie…. MI atklāj, ko domā par cilvēkiem dažādās Latvijas pilsētās 49
Veselam
Šo 3 produktu izslēgšana no uztura var būt izšķiroša sirds veselībai. Vienu no tiem daudzi bauda brokastīs ik rītu
Krimināls
Sita, spārdīja un iegrūda grāvī: arī apgabaltiesa attaisno vairākus mediķus par kolēģes dzīvesbiedra piekaušanu 112
Lasīt citas ziņas

Pie veikaliem stāv ugunsdzēsēju un medicīnas automašīnas.

Nepilnas divas stundas vēlāk t/c “Domina” komunikāciju speciāliste Ērika Kirsone-Kriviņa paziņoja, ka tirdzniecības centrs ticis evakuēts pēc paizņojuma par tajā ievietotu bumbu, taču VUGD pārbaudes noslēgušās un tirdzniecības centrs turpina stradāt normālā režīmā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aģentūra “LETA” ziņo, ka darbu atsācis arī tirdzniecības centrs “Rīga Plaza”, taču nekāda informācija par tā evakuācijas iemesliem joprojām netiek sniegta.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.