Foto: Shutterstock

TESTS: izvēlies attēlu un uzzini, kas tu biji iepriekšējā dzīvē 24

Vai tu tici tam, ka dvēsele pārdzimst? Ja tici un vēlies uzzināt, kas tu biji savā iepriekšējā dzīvē, izpildi šo vienkāršo testu – izvēlies vienu attēlu, uz kuru lūkojoties tevi pārņem siltums un miers, un uzzini atbildi!

Reklāma
Reklāma

Pirmais attēls

Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš 105
Lasīt citas ziņas

Iepriekšējā dzīvē tu biji gaišreģis. Tava gudrība cilvēkiem šķita fascinējoša un viņi vērsās pie tevis pēc palīdzības ar dažādiem lūgumiem. Tevi ļoti mīlēja, jo tu biji dāsns un šis dāsnums tev piemīt arī tagad.

Otrais attēls

Savā iepriekšējā dzīvē tu biji saistīts ar mākslu. Iespējams, tu biji ļoti pazīstams mākslinieks. Vai jūti mīlestību uz mākslu vēl aizvien? Ja neesi par to pat domājis, varbūt ir vērts? Tas ir saistīts ar jebko – gleznošanu, veidošanu, mūziku, arhitektūru.

Trešais attēls

CITI ŠOBRĪD LASA

Tava dzīve bija saistīta ar dzīvniekiem – iespējams, tu biji veterinārārsts vai zinātnieks. Jebkurā gadījumā tavās mājās vienmēr bija daudz dzīvnieku un tu ar tiem prati pat sarunāties. Vai esi novērojis ko līdzīgu arī tagad?

Ceturtais attēls

Tu biji ārsts vai dziednieks. Tu sajuti cilvēkus, prati viņus dziedināt un darīji to no tīras sirds. Vai arī tagad tu sevī jūti kaut ko no šī talanta? Jo citā dzīvē tu biji izcils!

Šajā rakstā vari noskaidrot, kas tu biji iepriekšējā dzīvē saskaņā ar savu zodiaka zīmi!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.