Foto: ekrānuzņēums

TESTS: ko tu ieraudzīji pirmo šajā attēlā? Tas atklāj tavu šā brīža emocionālo stāvokli 23

Nosacījums, izpildot šo testu, ir pavisam vienkāršs – aplūko attēlu un nedomājot atbildi, ko tu pirmo tajā pamanīji. Tava atbilde norādīs uz tavu šā brīža emocionālo stāvokli – varbūt tu jūties iztukšots? Varbūt tev ir laiks doties atpūtā? Varbūt tu ikdienā sevi nesaudzē?

Reklāma
Reklāma

Ja tu ieraudzīji vārnu

Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 142
TV24
“Esam atkal uz sēkļa!” Jānis Ikstens par situāciju valdībā 113
Lasīt citas ziņas

Šādu atbildi parasti sniedz tie cilvēki, kuriem piemīt ļoti mainīgs un svārstīgs garastāvoklis. Padomā par to, kas tevi bieži nomāc un kāpēc tādas situācijas rodas? Varbūt tu esi ļoti noguris un tev steidzami nepieciešama atpūta? Tev, iespējams, ir pārslodze darba vai citur, un tas draud ar lielām nepatikšanām. Pārskati savas dzīves prioritātes!

Ja tu ieraudzīji galvu

Šādu atbildi sniedz tie cilvēki, kas ir spēcīgas personības. Tāpat arī – tu esi noturīgs pret stresu, tev nepiemīt tendence krist galējībās. Tu esi mierīgs, nosvērts un tu zini, ko tu gribi. Ir jānotiek kaut kam ārkārtējam, lai kaut kas tevi varētu “izsist no līdzsvara”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.