Foto: Shuttertock. Kolāža: la.lv

TESTS: izvēlies Lieldienu oliņu un uzzini, ko tev zvaigznes sola šajā pavasarī 3

Vai esi gatavs ielūkoties tuvā nākotnē un noskaidrot, ko tev zvaigznes sola šajā pavasarī? Viss, kas tev ir jādara – nedomājot ilgi, jāizvēlas Lieldienu oliņas, kas tev simpatizē visvairāk! Esi gatavs?

Reklāma
Reklāma

Tu izvēlējies pirmo attēlu

Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā
“Piedodiet, bet mājās jūs netiksiet!” Ukraina skaidro pavisam reālos frontes sabrukšanas iemeslus 85
TV24
Vitenbergs: Baumu līmenī ik pa brīdim izskan, ka parlamentārā sekretāre ir “nokodusi” ministri
Lasīt citas ziņas

Zvaigznes tev sola, ka šajā pavasarī tu spēsi piepildīt savus mērķus, ja vien cītīgi uz tiem iesi. Pats no sevis nenotiks nekas. Un galvenais ierocis tajā visā būs darbs, darbs, darbs un vēlreiz darbs.

Tu izvēlējies otro attēlu

Diemžēl šis attēls attēlo teicienu – ne viss ir zelts, kas spīd. Vai nu attiecībās ar mīļoto cilvēku tevi sagaida vilšanās un sāpes vai arī – tu pats būsi tas, kurš ilgstošas attiecības izpostīs. Ja tu zini, par ko ir runa, trīs reizes padomā, vai spožais papīrs ilgi tev tāds liksies. Uz spēles ir likts pārāk daudz!

Tu izvēlējies trešo attēlu

CITI ŠOBRĪD LASA

Šī izvēle simbolizē mieru, ģimenes saticību un mīlestību. Daudzi tevi par to apskaustu un tā patiešām ir. Novērtē to, kas tev ir dots. Pasaki saviem mīļajiem, cik ļoti viņus mīli.

Tu izvēlējies ceturto attēlu

Tu esi ļoti pašapzinīgs un arī savā ziņā egoists. Šīs īpašības nav sliktas tad, kad tu zini, kā tās izmantot. Zvaigznes tev paredzējušas nelielus pārbaudījumus, bet tu veikli ar tiem tiksi galā, ja mazliet apslāpēsi savu egoismu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.