Foto: Unsplash; kolāža: kokteilis.lv

Tests, kas nosaka raksturu: izvēlies kaķi, kas visvairāk līdzinās tev pašam 0

Vienmēr ir tik interesanti uzzināt kaut ko jaunu un interesantu par sevi un savu raksturu, par to, kā darbojas mūsu domāšana un kā mūs ietekmē apkārt esošie cilvēki un apstākļi. Lai to izdarītu, palīgā jāņem testi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
TV24
Ķīna paziņo, ka kopā ar Krieviju ir gatava aizstāvēt “taisnīgumu” pasaulē. Vai Ķīna nostāsies uz frontes līnijas?
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Lasīt citas ziņas

Šajā amizantajā un vienlaikus jaukajā testā ir jāizvēlas kaķis, kas, jūsuprāt, visvairāk līdzinās jums pašiem. Esat gatavi?

Kaķis Nr. 1
Ja jūs izvēlējāties šo kaķi, jūs esat kluss cilvēks, un arī uzticams draugs. Jūs drīzāk esat introverts un nemīlat pūļus. Jums var būt neērti svešu cilvēku sabiedrībā, bet tuvu draugu un ģimenes locekļu vidū jūs jūtaties vislabāk. Ja jums ir sanācis kādu laiku pavadīt maz pazīstamu cilvēku sabiedrībā, jūsu vienīgā vēlēšanās ir nokļūt vienatnē ar sevi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kaķis Nr. 2
Citu cilvēku vajadzība bieži vien ir svarīgāka par jums pašu. Jums piemīt daudz līdzjūtības. Jūs esat ļoti uzticams draugs un dažkārt jums ir grūti aizmirst dažus nepatīkamus brīžus, piemēram, drauga pārcelšanos uz dzīvi citur. Jūs bieži uztraucaties, bet tikai tāpēc, ka vēlaties, lai viss noritētu ideāli. Jūs varat būt radošs un nereti esat arī sentimentāls. Emocijas jūs izdzīvojat dziļi un spēcīgi. Jums patīk izdomāt jaunas idejas un realizēt tās. Dažkārt jums šķiet, ka citi jūs līdz galam nesaprot, bet tas ir tikai tāpēc, ka jums piemīt spēja uz lietām paraudzīties citādi.

Kaķis Nr.3
Jums patīk cilvēkus darīt laimīgus. Te jums palīdz jūsu aizraušanās ar kulināriju un humora izjūta. Jums patīk pavadīt laiku brīvā dabā un sapņot. Tādā veidā jūs varat “aizbēgt” no ikdienas problēmām. Jūs nemīlat izlikties un esat dabisks, nebaidaties citiem parādīt savu raksturu pat tad, ja tas kādam var nepatikt.

Kaķis Nr. 4
Jūs vienmēr esat gatavs ieklausīties apkārtējos. Dažkārt jūs pat varat uzminēt, ko tieši jūt kāds cilvēks, pat ja viņš cenšas to slēpt. Jums piemīt talants risināt problēmas un jūs vienmēr ņemat vērā citu izteikto viedokli.

Kaķis Nr.5
Jūs zināt, ko gribat un esat gatavi veltīt visas lielas pūles, lai mērķi sasniegtu. Jums ir svarīgi, kā jūs redz apkārtējie un jūs esat gatavi tērēt tik daudz laika, cik vajadzīgs, lai citi jūs ieraudzītu tieši tādu, kā jūs vēlaties. Jums ir augsti standarti un jūs spējat palīdzēt citiem. Dažkārt jūs esat pārāk nopietns un saspringts, un jums ir grūti atslābināties un dzīvot šodienai.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.