Foto: Pexels

TESTS. “Mīl – nemīl?” Būs nepieciešama balta lapa un rakstāmpiederumi 6

Kā tu mēģini saņemt atbildi uz šo jautājumu – vienkārši pajautā vīrietim, kādas ir viņa jūtas pret tevi? Cits veids, kā uzzināt patiesību, ir abiem izpildīt šo testu. Tikai nevaino testu, ja tev nepatiks rezultāts!

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
“Taksists nolēma kļūt par ballītes kulmināciju” – pašā Rīgas centrā kāda vecmeitu ballīte noslēgusies ar taksista Vjačeslava perversu uzvedību 30
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 100
Lasīt citas ziņas

Paņem lielu balta papīra lapu (bez svītrām) un ar pildspalvu tieši vidū uzzīmē sievietes figūru. Tai vajadzētu būt aptuveni divus centimetrus augstai un nav jāzīmē ļoti centīgi, lai tā ir tikai kā tāda skice. Pacenties, lai zīmējums ir neitrāls, bez smaida uz sejas vai izstieptām rokām.

Pēc tam noliec uz galda papīra lapu ar savu zīmējumu un pasauc vīrieti. Palūdz viņam kaut ko uzzīmēt uz šīs papīra lapas, bet nenorādi, ko tieši un kur. Piedāvā zīmuli, pildspalvu, kuru izmantoji zīmēšanai, un flomāsteru. Paskaidro viņam, ka tas ir tests, un atstāj viņu vienu. Pēc tam apskati papildināto zīmējumu.

TESTA REZULTĀTS

ZĪMĒJUMA VIETA UZ LAPAS

CITI ŠOBRĪD LASA

Vispirms aplūko, kur tieši mīļotais novietojis savu uzzīmēto figūriņu. Ja mēģinājis novietot blakus tavam darbam, tā ir laba zīme – visticamāk, jums ir noturīgas un uzticēšanās pilnas attiecības, viņš atzīst tevi kā personību un nebaidās no iespējamās ietekmes uz viņa personību.

Ja figūra atrodas netālu no tavējās, bet augstāk, tad vari būt droša, ka mīļotais ir privātīpašnieciski noskaņots, savā dvēselē viņš tevi uzskata par savu un neļaus nevienam  atņemt. Tas, protams, ir patīkami, taču rodas zināmas bažas: šādu attieksmi dažkārt izraisa vainas sajūta – varbūt viņš tevi ir krāpis vai gatavojas to darīt? Jebkurā gadījumā viņš nevēlas tevi zaudēt, tāpēc izlem pati, kā veidot attiecības.

Ja figūra ir kā pielipusi pie augšējās malas, atrodoties tālu no tava zīmējuma, tas liecina par viņa augstprātīgo attieksmi pret tevi. Varbūt pati esi pie tā vainīga? Varbūt tu viņu pārāk bieži slavē, nekad nenosodi un pastāvīgi ar sajūsmu tver katru vārdu. Tad par ko brīnies? Viņš noticēja savai ekskluzivitātei un var sākt domāt, ka gandrīz vai neesi viņa uzmanības cienīga. Gandrīz – tas tāpēc, ka viņš joprojām ir ar tevi. Ja nepārstāsi uzvesties kā iemīlējusies vidusskolniece, vari drīz vien viņu pazaudēt.

Ja figūra atrodas vienā līmenī ar tavu zīmējumu, bet nobīdīta uz pašu lapas malu, tas liecina par viņa draudzīgo attieksmi, iespējams, kautrību. Visticamāk, viņš vēlētos jūsu attiecības pacelt jaunā līmenī, padarīt tās tuvākas, taču neuzdrošinās – iespējams, baidās no tava atteikuma. Uzmundrini viņu, parādi, ka arī tu vēlētos draudzību pārvērst mīlestībā!

Interesants moments: ja vīrietis uzzīmējis figūru pa kreisi, tas norāda, ka tu viņam patīc, bet viņš nespēj iedomāties kopīgu nākotni – tev būs jāuzņemas aktīvāka loma un jāparāda kautrīgajam mīļotajam, ka jums viss būs labi. Ja figūra uzzīmēta labajā pusē, tad nav jāuztraucas – tiklīdz nedaudz iedrošināsi vīrieti, viņš atmetīs savu kautrību.

Reklāma
Reklāma

Ja figūra uzzīmēta tavai blakus, bet nedaudz zemāk, tas liecina par vīrieša neapmierinātību ar sevi. Ja nupat sastrīdējāties, tad pilnīgi saprotams, ka mīļotais nejūtas labi. Bet, ja nekā tāda nav bijis, tā ir satraucoša zīme – padomā, varbūt neesi pietiekami uzmanīga pret mīļoto? Varbūt atļāvies viņam izteikt netaktiskas piezīmes? Pirms viss ir zaudēts, pārdomā savu uzvedību, citādi mīļotais galu galā tevi pametīs. Vīrieši nevar mīlēt tās sievietes, kuras liek viņiem justies nepilnvērtīgiem. Esi maigāka, saki viņam labus vārdus, mīli viņu, un jums viss izdosies.

Ja vīrietis uzzīmēja figūru tieši pie lapas apakšējās malas, tas norāda uz viņa nevēlēšanos turpināt komunikāciju. Maz ticams, ka šajā situācijā var ko labot, bet vismaz mēģini noskaidrot, kāpēc tā. Varbūt tas saistīts ar senu konfliktu, kas pamazām pārauga atsvešinātībā, vai arī viņš iemīlējis kādu citu un tagad pārdzīvo, jo nezina, kā tev to pateikt. Nekā patīkama, bet nevajag cirst asti pa gabaliņam — jānoskaidro, kas par lietu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.