Horoskopi un mistika
Horoskopi

Tevi šodien aptvers nekārtības un haoss! Horoskopi 13.augustam0

Foto – Shutterstock

Auns

Tavi resursi šodien būs stipri ierobežoti, tāpēc visam, kam gatavojies tērēt savu enerģiju, apsver to kārtīgi!

Vērsis

Tevi šodien aptvers sava veida nekārtības un haoss. Vai tu pats būsi tā iemesls vai nē, tas ir cits jautājums. Visdrīzāk jau, ka būsi…

Dvīņi

Šodien tev veiksies finanšu jautājumus un pat tad, ja tas skars lielas naudas summas. Tomēr naudu gan nevienam nevajadzētu aizdot – visdrīzāk, atpakaļ tu to nedabūsi.

Vēzis

Sargies no pārāk asiem un tiešiem izteicieniem, īpaši tad, ja tas skar citus cilvēkus. Ja vēlies būt patiess un nemelot, meklē diplomātisku ceļu.

Lauva

Nākotne formējas tā kā tu veido tās ceļu. Arī tavējā. Tāpēc netaupi laiku un ieguldi resursus savā nākotnē. Lai pēc tam tev nebūtu kauns par to, ka tu neko neesi darījis.

Jaunava

Šī diena var kļūt ārkārtīgi veiksmīga, nepieciešams vien ieraudzīt īsto brīdi, kad “ielēkt” vilcienā. Nevajag sev teikt – es to nevaru, man nesanāks, viss tev sanāks! Brīnumi notiek!

Svari

Šodien tu, visbeidzot, radīsi atbildes uz tiem jautājumiem, kas tevi ir nomocījuši vairākas dienas. Tomēr jābūt gatavam, ka atbildes var neskanēt tā, kā tu esi vēlējies.

Skorpions

Tev ir vajadzīgs kāds, kas tevi iedvesmotu lielām lietām. Jebkurā gadījumā šodien šī iedvesma tev ir jāatrod – kaut vai niansēs, tā tev ļoti noderēs, lai tu mācētu palūkoties uz nākotni citādāk.

Strēlnieks

Šodien ļoti svarīgi ir būt kontaktā ar cilvēkiem. Iespējams, ka tā tev var būt ballīte, bet varbūt – vakariņas divatā. Pats galvenais – smelies enerģiju no cilvēkiem, un dod to viņiem. Tā būs lieliska apmaiņa.

Mežāzis

Atver durvis un logus jaunām iespējām un tās nepaies tev garām. Pats galvenais – neturi visu ciet un nebrīnies, ka tev tās netiek.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pat, ja tev būs visai nopietns iemesls melot un izlikties, pacenties visu iespēju robežās no tā izvairīties. Šodien tam būs smagas sekas.

Zivis

Tavas ģimenes locekļi arī ir cilvēki ar savām vajadzībām. Ne vienmēr viņi vēlas visu darīt kopā ar tevi. Palaid viņus brīvāk – arī viņiem ir savas vēlmes!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.